BT

In cat timp intra banii in contul meu Raiffeisen printr-un transfer online in regim de urgenta de la BT?

Buna ziua! O persoana mi-a facut transfer online in regim de urgenta din contul ei BT in al meu de la Raiffeisen vineri dupa ora 18. As dori sa stiu si eu cand intra banii in contul meu. MULTUMESC!

Postat in data: 29 aug., 2016

Pot lua credit de la o banca din Romania daca lucrez in Anglia? De ce acte am nevoie? Ce conditii trebuie indeplinite?

Postat in data: 24 iul., 2016

De ce nu pot sa scot bani de pe card, daca poprirea e doar pentru jumatate din salariu?

Buna ziua…Prietenului meu i s’a facut poprire pe jumatate din salariul minim pe economie din cauza unor rate mai vechi la niste banci.
Are cardul la BT si cand i’au intrat banii in cont i’au blocat cardul. Mentionez ca in contractul de munca are 1050 lei si el ia peste, intr’o luna ajungand si la 3000 lei, fiind specificat diurna.

As vrea sa stiu eu ca si imputernicit de ce nu am putut sa scot nici un ban? E legal ce fac ei? Executorul mi’a zis are facut? poprire pe jumatate din salariul pe economie ce i’a peste nu il intereseaza.

Postat in data: 28 mart., 2016