Raiffeisen Bank

In cat timp imi poate gasi ANAF noul cont deschis la banca?

As avea nevoie de un răspuns.. Eu am proprire pe contul Raiffeisen și între timp mi am făcut un cont pe banca Transilvania pentru a mi putea ridica salariu. As dori sa știu în cât timp ma vor putea găsi cei de la Anaf pentru contul nou făcut? as dori un răspuns

Pot sa transfer euro intr-un cont bancar in lei la Banca Transilvania sau Raiffeisen?

Daca vreau sa retrag bani de pe aplicatia Binance, trebuie sa retrag in euro, pot sa retrag suma in euro intr un cont in lei ? Am cont la banca transilvania si la raiffeisen, care dintre acestea 2 va face conversia automat sau imi va permite sa fac transferul ?

raiffeisen-reclamatie
Raiffeisen nu raspunde la telefon. Ce pot sa fac?

Am incercat de mai multe ori sa sun la Raiffeisen Bank, dar nu raspunde nimeni. Luni trebuie sa plec din tara si inca nu am primit cardul de salariu reinnoit. Am fost la o agentie a bancii, dar nu stiu unde este cardul. Ma puteti ajuta?

Ce trebuie sa fac daca mi s-a blocat cardul in bancomat?

Mi s-a blocat un card de debit Unicredit intr un bancomat Raiffeisen impreuna cu suma de 2000 ron fara explicatii.

Am sunat la numarul de urgenta de 4 x15 minute in care am vorbit cu robotul.

4 zile mai tarziu sunt in aceeasi situatie fara card si bani.

Unde trebuie sa apelez pentru recuperare bani si daune?

Cum pot scapa de poprirea ANAF, platind online datoria?

Bună seara! Am o poprire pe contul Raiffeisen din partea ANAF. Vreau să plătesc online și să scap de poprire. Nu sunt în România și până nu se rezolvă cu covidul ăsta, nu știu exact când ajung. Cum trebuie să procedez ? Mulțumesc!

La care banca sa-mi fac un card? Care are cel mai mic comision lunar de intretinere?

bună ziua, dacă as dori un card 💳 ce comision am pe luna 🌚 pentru întreținere?

Raiffeisen Bank imi opreste tot salariul pentru o restanta la credit. Ce pot sa fac?

Salut, am un credit la Raiffesen Bank si cu timpul mi s-au adunat restanțe, desi ei conform contractului mi-au oprit 1/3 din venit, fara sa ma dea in judecata. Insă de azi mi-au pus RETINERE pe toată suma restanta (deci imi opreste tot si la avans si la lichidare), iar restanța s-a adunat, aceasta ar însemna să muncesc “degeaba” 8 luni sa vin la zi si tot imi ramane de plata, dc imi puteți da un sfat?

Cum pot obtine amanarea ratelor la credite?

Ma aflu in imposibilitate de plată începând cu luna martie 2020, cum pot sa obtin o perioadă de amânare a ratelor la credit?

Cum se face cererea de amanare a ratelor la Raiffeisen?

Ce trebuie sa contina cererea amanarii ratelor la Raiffeisen Bank, este vorba de un card de cumparaturi.

Cine si cum poate amana ratele la credite, pe maxim 9 luni, conform Ordonantei Guvernului [citeste tot]