Tag Archives: CEC Bank

ING Bank are cel mai dezavantajos curs valutar la platile in euro cu cardul

ING Bank are cel mai dezavantajos curs valutar la platile in euro cu cardul [citeste tot]
carduri-credit-rate-fara-dobanda

Atentie la cardurile de credit in rate fara dobanda: este posibil sa platiti, in schimb, comisioane! [citeste tot]
carduri-credit-dobanzi

Topul dobanzilor la cardurile de credit: intre 14% si 29%, dar toate bancile au si optiunea de plata in rate fara dobanda [citeste tot]
Rectorul nu vrea sa semneze adeverinta de student pentru un credit de studii prin Programul Investeste in tine de la CEC Bank! Ce pot sa fac?

Rectorul Universitatii din Pitesti refuza sa ne semneze adeverintele de student necesare pentru un credit prin programul Investete in tine de la CEC Bank. Decanul facultatii a semnat, dar rectorul spune ca nu stie inca despre ce e vorba. E o simpla adeverinta, universitatea nu are nicio obligatie. Va rog sa-mi spuneti ce pot sa fac, pentru ca deja cei 50 de colegi ai mei care au depus adeverintele au renuntat din aceasta cauza!

Daca nu am niciun venit, pot obtine un credit prin programul “Investeste in tine”?

In cazul in care nu am nici un venit pot obtine un credit prin programul “Investeste in tine”? Mentionez ca as dori sa urmez un curs acreditat care costa 6000ron si am varsta de 38 ani.

Bancomatul nu mi-a dat banii, dar din cont au fost luati. Cat trebuie sa astept sa primesc banii inapoi?

Au trecut mai mult de 45 zile (termen legal) (19.02. – 10.04.2018) de cand am facut o reclamatie catre Raiffesen Bank pentru ca bancomatul CEC Bank nu mi-a eliberat suma solicitata, dar bani mi-au fost
debitati din cont. Ce pot face in continuare? Raspunsul lor a fost sa astept, dar cat?

De la ce banca pot lua un credit de nevoi personale cu dobanda mica si fixa?

Doresc sa obtin un credit bancar de nevoi personale si nu stiu catre care banca sa ma orientez, una cu o dobanda fixa pe toata perioada si cu o dobanda mai mica. Si inca ceva: va rog daca am rata fixa e posibil ca rata sa fie influentata de indicele robor?Va multumesc cu respect

Care banci dau credite daca esti in Biroul de Credit?

Care banci dau credite daca esti in Biroul de Credit? [citeste tot]