Tag Archives: banca transilvania

overdraft-descoperit-cont-dobanzi-decembrie2019

Topul bancilor cu cele mai mici dobanzi la un credit tip descoperit de cont (overdraft) [citeste tot]
curs-schimb-euro-leu-card-dec2019

Cand mergi in alta tara, nu folosi cardul ING si nu scoate euro de la bancomatele Euronet! [citeste tot]
dobanzi-credite-ipotecare

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la un credit pentru casa?

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la un credit pentru casa? [citeste tot]
credite-prima-casa-dobanzi

Creditele Prima Casa si-au pierdut din farmec: doar 77% din plafonul de garantare a fost epuizat, cu o luna inainte de finalul anului [citeste tot]

ING Bank are cel mai dezavantajos curs valutar la platile in euro cu cardul

ING Bank are cel mai dezavantajos curs valutar la platile in euro cu cardul [citeste tot]
carduri-credit-rate-fara-dobanda

Atentie la cardurile de credit in rate fara dobanda: este posibil sa platiti, in schimb, comisioane! [citeste tot]
Pot sa fiu stearsa din Biroul de Credit daca am terminat de platit datoria la banca?

Am trimis la banca (Banca Transilvania) o cerere de stergere din Biroul de Credit, pentru ca am terminat de platit datoriile pe care le aveam la un credit de la Bancpost, dupa ce mi s-a luat din salariu prin poprire, dar am fost refuzata. Ce mai pot sa fac?

curs-schimb-euro-leu-top-banci

Topul bancilor cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu

Topul bancilor cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu [citeste tot]
carduri-credit-dobanzi

Topul dobanzilor la cardurile de credit: intre 14% si 29%, dar toate bancile au si optiunea de plata in rate fara dobanda [citeste tot]
Cum, unde si cand pot sa vad si sa primesc extrasele de cont la Banca Transilvania (BT)?

Bunt ziua. Azi in data de 28 Mai 2019 am vrut sa ridic extrasele de cont ale firmei pana in prezent adict 28 Mai de la agentia BT Cluj Zorilor.

Angajata de la ghiteu nu a vrut sa- mi elibereze numai pana la sfartitul lunii trecute, ori de cate ori am rugat-o ca doresc extrasele pana in prezent. Am renuntat ti am plecat ftrt extrase.

Doresc sa ttiu dact pot ridica extrasele pana la ce data doresc sau aveti o data pana la care se pot ridica.