BT

top dobanzi fixe credite ipotecare
Care banci au cele mai mici dobanzi fixe la creditele ipotecare?

La care banca gasesc cea mai mica dobanda fixa la un credit pentru casa?

Cum pot sa fac un transfer instant din contul BRD in contul Raiffeisen Bank?

Buna seara ,cum pot sa fac un transfer instant din contul BRD in contul rafaiseen Bank?

black friday banci
Ce oferte au bancile de Black Friday?

Unde gasesc ofertele bancilor de Black Friday?

BT-Pay_adauga_card
De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

Cat dureaza un transfer de la BCR la Banca Transilvania (BT)?

Bună ziua. Duminica 23 mi sa făcut un transfer bancar de la BCR la Bt. Astăzi suntem în 26 si încă nu au întrat bani. Cat mai durează pana întra?

bt pay problema
Aplicatia BT Pay nu se incarca. Care este problema?

De fiecare data cand intru in aplicatia BT Pay imi spune acelasi lucru si nu vrea sa se incarce, care crezi ca ar putea fi problema? multumesc in avans pentru ajutor.

BT nu mi-a raspuns la cererea de schimbare a indicelui ROBOR in IRCC. Ce pot sa fac?

Buna ziua. Am credit prima casa de la BT si am depus cerere de schimbare a indicelui ROBOR in IRCC in 09 August 2022. Inca nu am primit nici un raspuns. Intre timp am fost programata la ei sa cer lamuriri si mi-au comunicat ca cererea mea este in procesare, ca a fost inregistrata in „centrala” in data de 20 August, sambata si vor trimite email sa urgenteze procedura. Ce ma sfatuiti sa fac?

Scadenta ratei este in 15 ale lunii si ieri am primit mesaj ca rata s-a marit din nou . Nu doresc sa paltesc atat de mult. Din decembrie anul trecut rata a crescut cu 500 lei. Multumesc anticipat.

Care banci si IFN-uri raporteaza restantele la Biroul de Credit?

Care sunt bancile si IFN-urile care raporteaza restantele la Biroul de Credit?

bt pay aplicatie
De ce nu imi merge aplicatia BT Pay?

De ce nu îmi mai merge aplicația bt pay nu mai pot vedea când mi se baga alocația

bt-pay-probleme
Aplicatia BT Pay nu se deschide! De ce?

Nu reusesc sa folosesc app BT pay.Intru pe ap.dar se tot incarca si nu se deschide.Se tot invarte cercul colorat dar nu se deschide ap.

bt-pay-probleme
Nu functioneaza aplicatia BT Pay. De ce?

Nu functioneaza aplicatia BT Pay. credeti ca e de la semnal???????

Cand intra banii cu un transfer cu taxa de urgenta de la BT la Raiffeisen?

Buna ziua! Daca azi am transferat de la BT la Reiffeisen,până în ora 15 cu taxă de urgentare,banii vor intra mâine sau azi?

bt-pay-probleme
Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?

Buna ziua. Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT PAY. Imi apare mesajul securitate compromisa. am detectat o problema de securitate in aplicatie; va rugam reinstalati aplicatia. Am facut aceste lucru de f multe ori, am sunat la asistenta BT, am mers la sucursala si nu reusesc sa o folosesc.

Telefonul vechi este un samsung a 20e , iar cel nou este samsung A53

Cand intra banii in cont, cu un transfer de la BT la Raiffeisen?

Buna ziua,am primit un transfer de la BT in contul meu de Raiffaisen,sâmbătă,îmi puteți spune când intra banii in cont? Multumesc o zi buna

bt pay aplicatie
Aplicatia de pe telefon BT Pay nu se deschide si nu afiseaza soldul. De ce?

Bună ziua aplicația de pt tel BT plai nu se deschide se invirte și nu afișează soldul

Am o problema cu BT Pay: imi trimite mesaj de confirmare a platii pe un numar vechi de telefon. Ce pot sa fac?

Salutare! Am o problema,nu pot confirma platile online cu bt pay. Imi trimite mesaj de confirmare a platii pe un numar vechi de telefon,dar cand activez bt pay-ul imi trimite mesaj pe numarul actual(cel nou de telefon).

In cat timp se face un transfer de bani de la BT la BRD?

Bună ziua! Am trimis o suma de bani din contul meu BT, către contul meu BRD, astăzi, duminică, la ora 19:30. Când vor întra banii în contul BRD?

bt-pay-probleme
Nu pot instala aplicatia BT Pay pe telefon. Ce pot sa fac?

Bună seara. Vă contactez din Austria. Încerc să descarc aplicația BTplay pe telefon și îmi cere să vin cu buletinul la banca transilvania. Nu am cum deoarece nu mă aflu în România. Sunt la muncă acum în Austria. Ce pot să fac? Astept un raspuns de la dumneavoastra. Multumesc frumos pentru intelegere.

bt pay aplicatie
Nu-mi functioneaza aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?

Vă rog să mă ajutați, nu-mi funcționează aplicația BT Pay. Din 14.07.2022 imi pare „Inițializare wallet” încărcare date.

bt pay aplicatie
Nu pot sa-mi accesez aplicatia BT Pay, sunt in Germania. Ce pot sa fac?

Am actualizat toate datele personale la BT . Momentan sunt in GERMANIA și am nevoie de bt pay , pentru a-mi plătii facturile .
Vă rog din suflet să mă ajutați să pot folosi aplicația.
Vă mulțumesc anticipat.