CEC Bank

cec credit card transfer
Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

dobanzi depozite banci top
Care banci au cele mai mari dobanzi la depozitele in lei? [citeste tot]
banca transilvania transfer
Cand intra banii la un transfer Banca Transilvania – BRD?

Bună ziua! Astazi la ora 12 mi-a transferat o persoana niste bani din contul lui de la Transilvania catre contul meu de la Brd. cand ar intra banii?

cec-bank-mobile-banking
Cum fac sa pot vedea online pensia pe cardul CEC Bank?

Am card CEC …cum sa fac sa pot vedea online pensia….tinand cont ca traiesc in Spania….nu stiu cum sa trec cardul online…ma puteti ajusta ?

problema smart mobile raiffeisen
Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

cec-bank-mobile-banking
Cum pot sa-mi recuperez cardul de alocatie CEC Bank?

Buna ziua! Am un Cont deschis la cecbank unde imi intra alocatia copiilor, sunt plecata din Tara si toate actele inclusiv card alocatii sunt ramase la fostul sot si nu vrea sã mi dea Nimic!
Este vreo Sansa sã pot afla numar de Cont sã fac aplicatia online banking Sau sã recupereaz cumva cardurile pentru ca acesta sã nu poata intra in posesia banilor care apartin copiilor? Mentionez ca eu nu mai am domicilu stabil in Romania pentru a cere cardurile la o anumita adresa! Multumesc

cec-bank-mobile-banking
Cum recuperez parola la aplicatia CEC Bank Mobile Banking?

AM PE TELEFON APLICATIA CEC BANK.Tastez codul PIN,SI MA INTREABA DACA AM UITAT COD PIN.AJUTATI-MA SA RECUPEREZ COD PIN PE ACEASTA APLICATIE. MULTUMESC.TELEFONIC NU PRIMESC LEGATURA CU VREUN OPERATOR!

De la ce banca e mai avantajos sa scot lei de pe un card in euro?

Buna seara, am vazut ca ati postat pe un site diferite indicatii oamenilor ce bancomate sa foloseasca pt a avea un comision de schimb mai mic. O indrumare va rog, ca sa scot lei in tara de pe un card de euro spaniol cu un comision cat de cat bun, ce imi recomandati? Bcr ul ofera la conversie 1-euro – 4,383, Brd-4,47 iar Raiffaisen – 4,55.

CEC Bank credit programul Investeste in tine
Cautiunea poate fi retinuta de banca, daca am poprire?

Buna ziua
Am de ridicat o cautiune consemnta la dispozitia instantei prin recipisa platita la CEC Bank, am decizia de restituire legalizata iar cei de la CEC nu vor sa-mi faca restituirea pe motiv ca am poprire pe cont .

card-george-bcr
Cat dureaza un transfer de bani de pe card BCR pe card Raiffeisen?

Bună ziua, daca o persoana mia transferat dupa card BCR pe cardul meu Raiffeisen sambata la ora 23, în cat timp intra banii? Eu cred ca trebuia sa între ca este online card pe card.

De unde obtin un credit pentru constructia unui restaurant?

Cu respect va salut…as vrea sa obtin un credit de 10000 e ptr a finaliza construcția unui viitor restaurant cu o capacitate de 40 locuri..mentionez ca am activitatea întreruptă de 2 ani de zile cu pandemia asta…detin întreprindere individuală cu cod caen ptr evenimente…si as vrea sa mi termin ceea ce mi am propus..un viitor restaurant cu o capacitate mai mica…credeti ca voi reuși să obțin un credit va rog…pe unde am fost toți m au refuzat…va multumesc frumos din suflet..cu stima si respect

Cat dureaza un transfer de bani online de la BCR la BT?

Ieri, 29.11, mi-a transferat cineva o suma mica de bani online de la BCR la BT iar suma nu a ajuns nici astazi, 30.11, nu stiti cand va ajunge aproximativ ?

La care banca sa-mi fac un card? Care are cel mai mic comision lunar de intretinere?

bună ziua, dacă as dori un card 💳 ce comision am pe luna 🌚 pentru întreținere?

Cum pot sa deschid repede un cont bancar, fara sa merg la banca?

Vreau sa deschid un cont bancar. Am avut la ing dar s-a inchis din cauza unei poprire.
Se poate? Si repede. Primesc de la Apia niste bani. Ce sa fac ?

Pot face un împrumut dacă nu am salariul pe card?

Pot face un împrumut dacă nu am salariul pe card? Eu sunt angajat de 6 luni dar banii îmi sunt dați în mână nu pe card. As vrea să știu dacă pot face un împrumut și în ce suma mă incadrez dacă da.

Cum pot obtine amanarea ratelor la credite?

Ma aflu in imposibilitate de plată începând cu luna martie 2020, cum pot sa obtin o perioadă de amânare a ratelor la credit?

Cine si cum poate amana ratele la credite, pe maxim 9 luni, conform Ordonantei Guvernului [citeste tot]
Cum pot lua un credit pentru dezvoltarea firmei?

Buna ziua.
Am o firma infiintata anul trecut, in domeniul serviciilor de curatatorie la domiciliul clientilor, si vreau sa iau un credit pentru dezvoltare, vreau sa cumpar niste echipamente si am nevoie de o hala pentru depozitarea materialelor.

Cum pot obtine un credit si care ar fi conditiile?

Ce motiv ar trebui invocat pentru a fi stearsa din Biroul de Credit?

Am facut o adresa catre CEC pentru stergerea datelor din biroul de credit, insa am primit raspuns negativ.

Ce motiv ar trebui invocat mai exact pentru a putea fi sters? Multumesc.

Rectorul nu vrea sa semneze adeverinta de student pentru un credit de studii prin Programul Investeste in tine de la CEC Bank! Ce pot sa fac?

Rectorul Universitatii din Pitesti refuza sa ne semneze adeverintele de student necesare pentru un credit prin programul Investete in tine de la CEC Bank. Decanul facultatii a semnat, dar rectorul spune ca nu stie inca despre ce e vorba. E o simpla adeverinta, universitatea nu are nicio obligatie. Va rog sa-mi spuneti ce pot sa fac, pentru ca deja cei 50 de colegi ai mei care au depus adeverintele au renuntat din aceasta cauza!