reclamatie CEC Bank

Cat este dobanda la un credit Credius?
credius-reclamatie

Sunt interesat de un credit si am vazut ca la Credis rata e cam mare. E din cauza dobanzii mari?

Postat in data: 23 sept., 2022

Se pot depune cereri pentru amanarea ratelor la credite, conform OUG 90/2022?

Bună ziua,
Îmi puteți spune vă rog dacă se pot depune cererile pentru amanarea ratelor? Am văzut că s au aprobat actele normative.
Mulțumesc

Postat in data: 16 iul., 2022

Exista o cerere tip pentru amanarea ratelor la credite?

Îmi puteți spune, exista o cerere tip pentru amanarea ratelor la credite, conform OUG 90/2022 ? Multumesc

Postat in data: 07 iul., 2022

Cum se face amanarea ratelor la credite

Care sunt conditiile pentru amanarea ratelor la credite?

Postat in data: 21 iun., 2022

OUG 50 din 2010 privind contractele de credit pentru consumatori, actualizata

„Care este legea privind contractele de credit?”

Postat in data: 19 iun., 2022

Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?
cec credit card transfer

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

Postat in data: 24 apr., 2022

Cum fac sa pot vedea online pensia pe cardul CEC Bank?
cec-bank-mobile-banking

Am card CEC …cum sa fac sa pot vedea online pensia….tinand cont ca traiesc in Spania….nu stiu cum sa trec cardul online…ma puteti ajusta ?

Postat in data: 19 mart., 2022

Cum pot sa-mi recuperez cardul de alocatie CEC Bank?
cec-bank-mobile-banking

Buna ziua! Am un Cont deschis la cecbank unde imi intra alocatia copiilor, sunt plecata din Tara si toate actele inclusiv card alocatii sunt ramase la fostul sot si nu vrea sã mi dea Nimic!
Este vreo Sansa sã pot afla numar de Cont sã fac aplicatia online banking Sau sã recupereaz cumva cardurile pentru ca acesta sã nu poata intra in posesia banilor care apartin copiilor? Mentionez ca eu nu mai am domicilu stabil in Romania pentru a cere cardurile la o anumita adresa! Multumesc

Postat in data: 06 feb., 2022

Cum recuperez parola la aplicatia CEC Bank Mobile Banking?
cec-bank-mobile-banking

AM PE TELEFON APLICATIA CEC BANK.Tastez codul PIN,SI MA INTREABA DACA AM UITAT COD PIN.AJUTATI-MA SA RECUPEREZ COD PIN PE ACEASTA APLICATIE. MULTUMESC.TELEFONIC NU PRIMESC LEGATURA CU VREUN OPERATOR!

Postat in data: 03 ian., 2022

Cautiunea poate fi retinuta de banca, daca am poprire?
CEC Bank credit programul Investeste in tine

Am de ridicat o cautiune consemnta la dispozitia instantei prin recipisa platita la CEC Bank, am decizia de restituire legalizata iar cei de la CEC nu vor sa-mi faca restituirea pe motiv ca am poprire pe cont .

Postat in data: 22 nov., 2021

Ce motiv ar trebui invocat pentru a fi stearsa din Biroul de Credit?

Am facut o adresa catre CEC pentru stergerea datelor din biroul de credit, insa am primit raspuns negativ.

Ce motiv ar trebui invocat mai exact pentru a putea fi sters? Multumesc.

Postat in data: 09 dec., 2018

Bancomatul nu mi-a dat banii, dar din cont au fost luati. Cat trebuie sa astept sa primesc banii inapoi?

Au trecut mai mult de 45 zile (termen legal) (19.02. – 10.04.2018) de cand am facut o reclamatie catre Raiffesen Bank pentru ca bancomatul CEC Bank nu mi-a eliberat suma solicitata, dar bani mi-au fost
debitati din cont. Ce pot face in continuare? Raspunsul lor a fost sa astept, dar cat?

Postat in data: 12 apr., 2018