Tag Archives: Cum pot

cumparare bitcoin moonpay
Am fost pacalit de un broker sa cumpar bitcoin, iar acum nu mai raspunde. Cum pot recupera banii?

Am vost păcălit de un broker care după ce am plătit tot ce mia cerut nu miam mai raspuns am vasut ca dumneavoastră sunteți familiarizat cu astfel de cazuri și sper sa ma puteți ajuta și pe mine sa îmi pot recupera bani.

Am plătit prin mompay pentru contul meu https://merricksinvest.cc acolo aveam 3738 de dorari si casa ai redrac mia zis ca drepuie sa plătesc 15 la 100 din suma 3400 de lei am plătit și misa spus ca adoua zi imi intra bani în cont și au trecut o luna și nu miau mai intrat bani în cont.

hora credit dobanda dae
Cum pot sa fiu șters din Biroul de Credit de Hora Credit, pentru ca mi-au acordat un credit cu depășirea gradului de îndatorare?

Bună ziua! Cum as putea sa fac sa fiu șters din biroul de credit de hora credit pentru ca mi au acordat un credit de 3000 lei cu depășirea gradului de îndatorare cu toate ca au verificat biroul de credit când mi au împrumutat banii și au văzut ca mai aveam 3 credite active a căror rate depășeau venitul, poate ma puteți îndruma cum ar trebui să procedez unde si care ar trebui să fie formularea cererii de stergere. Mulțumesc!

moonpay bitcoin frauda
Am luat teapa pe Telegram cu bitcoin. Cum pot sa-mi recuperez banii?

Am fost abordata pe telegram de un domn ca pot castia bani din bicoint si am depus bani tot mai insisa sa mai depun am ramas fara bani bine inteles ca la inceput am crezut dar am loat o mare teapa am un copil care il cresc singura va rog ajutatima sa imi recuperez bani

moon pay teapa crypto bitcoin
Am luat teapa cu bitcoin prin MoonPay. Cum pot sa-mi recuperez banii?

Am luat teapa cu moonPay. Oare pot sa mai recuperez si eu bani transferați prin MoonPay?Tot asa ma pacalit cu bnb monede cripta sau ce sunt…
Cum pot recupera bani trimiși prin Moonpay și încă îmi zice ca doar o taxa mai am și primesc bani.

nu functioneaza you brd
Cum pot rezolva problema cu aplicatia you BRD: „sesiunea dumneavoastră a expirat”?

Cum pot rezolva sa nu mai merg săptămânal la agențiile BRD din oraș să îmi reactiveze aplicația pe telefon. Am șters aplicația și am reinstalat-o de câteva ori dar aceeași problemă după o săptămână: ”- sesiunea dumneavoastră a expirat”. Să aleg altă bancă?

kudx teapa crypto
Am luat teapa cu crypto trading pe site-ul kudx.com. Cum pot sa-mi recuperez banii blocati?

Buna , am fost victima unui crypto scam de către site-ul kudx.com

Încercând să fac „albiraj crypto trading ” am luat țeapă , am depus în prima săptămână după crearea contului 1$ sa vad dacă funcționează , totul a mers ok și părea in regula și am decis să măresc suma la 977 de euro ,

după depunerea acestei sume fondurile mi-au fost blocate pe seama „violării condițiilor” am incercat sa iau legătura cu ei deoarece nu îmi dădeam seama care e problema se pare că ei și-au modificat între timp condițiile și că sa faci aceasta chestie trebuie sa mai depui 2500$ că sa reușești să îți deblochezi suma inițială și să poți face trading la ei pe site , când le -am zis că doresc doar să îmi retrag fondurile și să terminăm povestea , au început să îmi zică că nu e posibil.

Ok le-am zis că o să depun o plângere împotriva lor deoarece după aceste faze am găsit foarte multe persoane înșelate de ei în același fel

Acum m-au blocat pe toate canalele de comunicare și când doresc sa le scriu pe email nici măcar nu este existența adresa de email afișată pe site

Întrebare mai există șanse să îmi recuper suma de bani depusă la ei pe site ??

Cum pot sa-mi actualizez datele personale la BRD, daca nu sunt in tara?

Buna seara ,locuim in spania si nu am mai fost in romania de 3 ani!As dori sa aflu cati banii sunt in cont am sunat la banca dar mi au spus sa actualizez datele dar nu stiu cum ,va rog daca se poate sa mi spuneti !

Cum pot sa-mi aman ratele la creditul ING?

Cum se face amanarea ratelor la un credit ING?

etoken bcr aplicatie
Cum pot sa reactivez aplicatia eToken BCR?

„Mi s-a blocat contul card George și îmi cere să reactivez eToken. nu ma descurc.”

aplicatia_George-autentificare
Cum pot proceda pentru recuperarea parolei eToken BCR?

Momentan sunt in Canada și in urma verificării parolei eToken BCR George sa blocat.
Acum cum pot proceda pentru recuperarea parolei având in vedere ca nu pot suna in România deoarece nu am roming.

cod, id activare aplicatie mybrd
Cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? Nu primesc codul de activare si parola unica prin SMS!

Buna ziua, am descarcat aplicatia pe telefon, cum pot semna contractul pentru serviciul de mobile banking cu BRD? nu primesc codul de activare si parola unica prin SmS.

cont-birouldecredit
Cum aflu daca mai sunt in Biroul de Credit?

As dori sa aflu dacă mai sunt in biroul de credit sau nu ? Dacă ma puteți ajuta va rog.

Cum pot sa-mi verific situatia inscrierii la zi in Biroul de Credit?

Bună dimineața, cum pot să-mi verific situația înscrierii la zi in biroul de credit? Mulțumesc

Cum pot sa deblochez banii de diurna de pe cardul ING poprit?

Bună seara. Am o poprire la banca ing de la primărie.. Cardul a fost blocat astăzi.. Cum as putea sa fac sa îmi fie deblocat banii.. Țin sa precizez ca banii sunt din diurnă (eu muncind ca șofer de camion). Firma la care lucrez este Belgiana dar poate trimite o scrisoare către banca care sa ateste ca banii primiți care au fost opriți sunt exclusiv diurna.. Va mulțumesc

cec-bank-mobile-banking
Cum pot sa-mi recuperez cardul de alocatie CEC Bank?

Buna ziua! Am un Cont deschis la cecbank unde imi intra alocatia copiilor, sunt plecata din Tara si toate actele inclusiv card alocatii sunt ramase la fostul sot si nu vrea sã mi dea Nimic!
Este vreo Sansa sã pot afla numar de Cont sã fac aplicatia online banking Sau sã recupereaz cumva cardurile pentru ca acesta sã nu poata intra in posesia banilor care apartin copiilor? Mentionez ca eu nu mai am domicilu stabil in Romania pentru a cere cardurile la o anumita adresa! Multumesc

Cum pot sa nu mai apar in sistem ca rau platnic la Biroul de Credit, pentru o intarziere de numai doua luni la Unicredit?

Am avut in credit la Banca UniCredit. Din cauza locului de munca (am fost plecată din țara) nu am putut plăti creditul lunar si am avut o întârziere de 2 luni.

Luna trecută am revenit in țara și mi am plătit tot creditul, nu mai am nici o datorie! Dar eu apar ca rău platnic , ceea ce o afectează pe mama mea, eu fiind girantul ei, la un credit pentru Prima Casa.

Nu stiam ca pentru doar doua luni de intarziere o sa am asa de mari probleme. Banca nu mi-a spus ce se va intampla daca am intarzieri si ce pot face sa nu am probleme in viitor.

As vrea sa știu cum pot sa nu mai apar in sistem ca rău platnic! Va mulțumesc