card Postbank Vpay

card posbank
Pot scoate bani in Romania de pe un card Postbank din Germania?

„Îmi pot scoate bani și din România dacă plec din Germania? am card la bank post”

card posbank
Care este limita maxima la platile si retragerile de numerar cu cardul Postbank?

Buna seara! Urmeaza sa fac o lucrare dentara in Romania si nu as vrea sa merg cu prea multi bani cash la mine.
Am luat legatura cu medicul dentinst si m-a informat ca pot plati si cu cardul. Imi puteti spune va rog ce suma pot plati maxim cu un card normal de la Postbank? Este card cu Vpay. Lucrarea va costa cateva mii de euro.

cec credit card transfer
Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

postbank card
Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

postbank aplicatie finanzassistent
Care este aplicatia mobila Girocard Postbank, pentru a vedea cati bani am pe card?

Care este aplicația mobilă Girocard a bancii germane Postbank, pentru a vedea câți bani am pe card?

postbank aplicatie finanzassistent
Was ist die Möbileanwendung von Girocard Postbank, um zu sehen, wieviel Geld ich auf der Karte habe?

postbank comision retragere bani atm
Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

card posbank
Am cardul Postbank blocat si banca germana nu-mi raspunde la cererea de deblocare. Ce pot sa fac?

Bună ziua am și eu o problema, am muncit în Germania cu contract de munca pe data de 25.05.2021 mam operat în Germania și nu am mai putut lucra mam mutat acasă am avut cont Bancar la Postbank când am vrut să-mi scot bani în România am văzut că am cardul blocat leam scris un mail leam trimis și scrisoare pentru a-mi debloca cardul dar nu am primit nici un răspuns concret, vă rog dacă puteți sa ma ajuți vă mulțumesc!

card posbank
Pot sa scot bani de pe cardul Postbank la ghiseul unei banci, cu buletinul?

Bună seara! Soțului meu i sa blocat cardul postbank făcut în Germania în România la BRD . Vrem sa scoatem banii din cont doar cu buletinul știți la ce banca trebuie sa mergem în Romania ? Sau trebuie sa mergem în Germania ?

postbank comision retragere bani atm
Cat este comisionul la retragerea de bani de pe cardul Postbank din Germania?

Buna ziua! Am un card Post bank din Germania! Vreau sa scot bani de la un atm din Ro! Care este comisionul la 1000€ de exemplu.

card posbank
Postbank mi-a blocat cardul. Ce pot sa fac?

Buna! Am un card Postbank de 3 ani, am revenit in România și numai pot folosi cardul mi l-au blocat din motiv ca nu mai am adresa în Germania. am sunat la banca și ei o ține într-una sa revin în Germania pentru o noua adresa sau deblocare card. este normal asa ceva? ce pot sa fac?

card posbank
Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?

Bună ziua …va rog frumos ce pot face că nu pot scoate bani de pe cardul Postbank și am nevoie urgent astăzi că nu mai am bani…nu știu să vorbesc germana că am sunat și mi-au spus că doar germană vorbesc.

card posbank
Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank Vpay. Ce pot sa fac?

Nu pot sa scot bani de pe cardul Postbank Vpay, pe care l-am primit la munca in Germania. L-am bagat la toate bancomatele din oras, dar nu-mi spune nimic, doar ca nu-mi da bani. Ce pot sa fac?