card bancar

brd-contract conditii generale bancare
Care este contractul BRD in relatia cu clientii persoane fizice?

Care este contractul standard al BRD in relatia cu clientii persoanele fizice?

bcr reclamatie
Cum pot sa fac o reclamatie la BCR?

Cum se poate face o reclamatie la BCR?

BRD - reclamatie-cont-inactiv
Cum pot afla pinul cardului BRD, daca l-am uitat?

Am uitat pinul cardului BRD. Cum pot sa-l aflu?

card nickel login
Cardul Nickel e blocat si nu pot face plati. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Cu cardul nikel nu pot efectua plăți si mia aratat ca cardul e blocat ce pot face, mă puteți ajuta. Mulțumesc anticipat.

reclamatie Raiffeisen
Unde pot sa reclam banca Raiffeisen, pentru ca mi-a incasat salariul in cardul de credit?

Unde pot sa reclam banca Reiffeeisen ? Am solicitat sa imi mute banii personali de pe un card pe altul.. Am doua carduri.unul de credit si unul de debit. Am primit salariul in contul celui de credit Banca nu a facut niciodata nici-o atentionare …timp de 4 ani..

Nu as fi aflat ca este o greseala daca nu as fi retras bani si am primit in desfasurator o suma ca dobanda perceputa de banca.. Abia atunci am aflat.. Am cerut să imi mute banii in celalalt cont …sau sa inchida cardul de credit si deci si contul.. Nu Deci ….ce pot sa fac ?

card postbank
De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul Postbank în cardul Revolut?

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul postbank în cardul de revolut? Sau asi putea sa fac Mao multe transferuri într-o zi sa fac sa fac și pe revolut și pe cardul Transilvania?

card posbank
Nu pot retrage bani de pe cardul Postbank in Romania. Ce pot sa fac?

Bună ziua,am și eu o problemă cu cardul Postbank,nu pot retrage bani de pe el aici în Romania,înapoi în Germania nu ma pot întoarce să plec la bancă,bani pe el sunt că stiu că mia intrat ultimul salariu,acces la aplicatie nu am,am scris lor dar nu sa mai rezolvat nimic,îmi zic să sun pe un numar dar nu vorbesc Germana,mă puteți cumva ajuta?

card nickel login
Cum pot debloca cardul Nickel? Nu stiu sa vorbesc franceza.

Buna ziua miam blocat cardul Nickel si nu stiu sa vorbesk franceza cu sa mil
deblochez

card posbank
De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Daca am pierdut cardul Banco Posta(Italia), este posibil sa-mi trimita altul in Romania?

Buna ziua! Mi am pierdut cardul Banco Posta(Italia). Eu acum locuiescîn Romania și nu as vrea sa l blochez pentru că încă mai încasez venituri de acolo. Mi am transferat de pe aplicație bănuții în alt cont,dar nu știu ce să fac mai departe.Daca îl blochez este posibil că banca sa mi trimită alt card in Romania?

reinnoire card cec
Cum se poate reinnoi cardul CEC Bank pentru o persoana nedeplasabila?

Bună seara, Mama primește pensia pe Card CEC Banc,i se expira cardul dar din păcate nu este deplasabila cum se poate reînnoi Cardul?

black friday banci
Ce oferte au bancile de Black Friday?

Unde gasesc ofertele bancilor de Black Friday?

BT-Pay_adauga_card
De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

Mi-a fost blocat cardul pentru tranzactie suspicioasa. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am vrut să comand online mâncare și nu am putut, din cauza băncii, pentru că banca mi-a blocat contul pentru tranzactie suspicioasă. Ce pot sa fac pentru deblocarea contului, daca se poate rezolva online. Eu sunt in Ungaria și contul in România și nu pot folosi banii mei din cauza băncii. Mulțumesc și aștept un răspuns.

reclamatie revolut
De ce nu merge cardul Revolut la magazin?

Nu pot face cumparaturi de pe cardu Revolut am bani se vede dar nu pot
face nimic ce se antampla?

Datoria se prescrie, daca nu am primit somatie de la banca si executorul judecatoresc timp de 10 ani?

În anul 2012 fiica mea a făcut o descoperire de card de 1500 lui la Reifeisen Bank. Abia astăzi 06.10.2022 am primit somație de la executorul judecătoresc, având ca anexa și hotărârea instantei de judecata privind plata a 4800 lei.

Ce ma sfătuiți sa fac, deoarece au trecut 10 ani și nu am primit nicio somație din partea băncii sau altei instituții.. Nu s-a prescris aceasta datorie în acest timp?
Va mulțumesc,

De ce nu functioneaza aplicatia Neo BT?

Aplicația neo bt continua să nu mi funcționeze,am neapărată nevoie !

Cu ce banca din Romania lucreaza Santander Spania?

Cu ce banca din romania lucreaza Santander spania?

card posbank
Se poate verifica cardul de Germania Postbank in Romania?

Buna ziua .as vrea sa va intreb daca se poate verifica cardul de germania bankpost in romania???va multumesc

Cum pot sa-mi actualizez datele personale la BRD, daca nu sunt in tara?

Buna seara ,locuim in spania si nu am mai fost in romania de 3 ani!As dori sa aflu cati banii sunt in cont am sunat la banca dar mi au spus sa actualizez datele dar nu stiu cum ,va rog daca se poate sa mi spuneti !