retragere bani la bancomat

Pot scoate bani in Romania de pe un card VR Bank?
card vr bank

Buna ziua,am card de la Vr-bank din Germania,pot scoate banii in Romania? Multumesc frumos

Postat in data: 29 ian., 2023

Nu pot retrage bani de pe cardul Postbank in Romania. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua,am și eu o problemă cu cardul Postbank,nu pot retrage bani de pe el aici în Romania,înapoi în Germania nu ma pot întoarce să plec la bancă,bani pe el sunt că stiu că mia intrat ultimul salariu,acces la aplicatie nu am,am scris lor dar nu sa mai rezolvat nimic,îmi zic să sun pe un numar dar nu vorbesc Germana,mă puteți cumva ajuta?

Postat in data: 21 nov., 2022

De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?
card posbank

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Postat in data: 19 nov., 2022

La ce banca din Romania pot scoate bani de pe cardul Nickel și cât e limita pe zi?
plafon retragere bani card nickel

„Bună seara, dacă am un card Nickel făcut în Franța spuneti mi va rog la ce banca din România pot scoate bani și cât e limita pe zi?Pot scoate euro sau lei și într-o luna cât am voie sa scot de pe el?dar în Franța care este limita.Va multumesc”

Postat in data: 30 iun., 2022

Pot scoate bani in Romania de pe un card Postbank din Germania?
card posbank

„Îmi pot scoate bani și din România dacă plec din Germania? am card la bank post”

Postat in data: 18 iun., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

Postat in data: 17 apr., 2022

Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?
postbank card

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

Postat in data: 16 apr., 2022

De la ce banca pot scoate euro cu un card facut in Italia?

Am card facut in italia. vreau sa scot euro. la ce banca se poate in Romania?

Postat in data: 21 mart., 2022

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

Postat in data: 09 mart., 2022

De unde pot scoate bani de pe cardul Livret A emis de Banque Postale din Franta?

Am un card de franta se numește livretA e un card Postal de unde pot scoate bani?

Postat in data: 15 feb., 2022

Pot sa scot euro de la bancomatele Banca Transilvania?

Daca am un cont in euro la Banca Transilvania si am bani in euro pe el si ma duc la bancomat, pot sa extrag bani in lei sau numai in euro merge?

Postat in data: 11 feb., 2022

De pe cardul Bancoposta unde pot scoate bani in Romania?
card bancoposta

Am un card de la posta Italia Bancoposta ,de unde pot scoate bani in Romania? Va multumesc

Postat in data: 07 feb., 2022

Daca am card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania?

Daca am card BancoPosta din Italia sau un oarecare card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania??.multumesc

Postat in data: 02 feb., 2022

La care banca din Anglia pot scoate bani de pe cardul George BCR cu un comision mai mic?
card-george-bcr

Buna seara, am si un cont bancar George la Bcr. Pot sa scot bani de pe el aici in Anglia si cu ce banci pot sa scot ca sa nu ia comision mare la bani?

Postat in data: 07 ian., 2022

De ce nu mai pot scoate bani de pe cardul Credit Mutuel din Franta?

Bună, am scos într-o zi 18 milioane și a doua zi 5 milioane… acum nu îmi mai da voie sa scot …e un card de Franţa banca Credit Mutuele, vă rog un ras dacă se poate: de ce nu îmi mai da voie sa scot?

Postat in data: 15 dec., 2021

De la ce banca e mai avantajos sa scot lei de pe un card in euro?

Buna seara, am vazut ca ati postat pe un site diferite indicatii oamenilor ce bancomate sa foloseasca pt a avea un comision de schimb mai mic. O indrumare va rog, ca sa scot lei in tara de pe un card de euro spaniol cu un comision cat de cat bun, ce imi recomandati? Bcr ul ofera la conversie 1-euro – 4,383, Brd-4,47 iar Raiffaisen – 4,55.

Postat in data: 06 dec., 2021

Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua …va rog frumos ce pot face că nu pot scoate bani de pe cardul Postbank și am nevoie urgent astăzi că nu mai am bani…nu știu să vorbesc germana că am sunat și mi-au spus că doar germană vorbesc.

Postat in data: 12 nov., 2021

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postepay Evolution?
card-postepay-evolution

Am posta pay revolution, pot să-l folosesc și în rominia? la ce bănci, pentru ca codu pin e din 5 cifre.

Postat in data: 26 oct., 2021

Pot scoate bani de pe un card Sparkasse sau de pe un card Deutsche Bank in Romania?
Pentru a evita aceasta conversie dezavantajoasa, trebuie doar sa selectati la ATM, atunci cand va apare mesajul de conversie, valuta locala, adica lei, nu euro, asa cum se vede in fotografia de mai sus.

Bună ziua pot scoate bani după un card sparkasse sau după un card Deutsche Bank în România?

Postat in data: 14 oct., 2021