DAE credite nevoi personale

Hora Credit mi-a pus dobanda pe toata linia de credit, nu doar pe banii folositi. Ce pot sa fac?
hora credit stergere biroul de credit

„Bună ziua va rog respectuos sa mă ajutați am accesat pt un împrumut la Hora credit sa aprobat 2500 roni am spus că nu am nevoie de atât dar mi sa spus că plătesc doar pt cat folosesc dobânda am întrebat de 3 ori in data de 27 28 29 noiembrie se poate verifica și totuși în data de 15 mi sa pus dobânda pe toată suma 737 de lei si dobânda creste in fiecare zi 37 de lei nu te asculta nimeni ce e de făcut va rog să mă ajutati azi deja îmi cer 1515 roni mulțumesc”

Postat in data: 20 ian., 2023

Pot sa anulez creditul de la Hora Credit?
hora credit dobanda dae

Vineri după amiază,am solicitat un credit de nevoi personale de la Hora credit,suma de 300 lei și au tras de timp și au zis că mă incadrez in limita de 700 lei și că numai luni îmi intră în cont banii.Pot să anuleze creditul? Banii nu au intrat în cont.

Postat in data: 11 dec., 2022

Cat este dobanda la un credit Credius?
credius-reclamatie

Sunt interesat de un credit si am vazut ca la Credis rata e cam mare. E din cauza dobanzii mari?

Postat in data: 23 sept., 2022

Rata la creditul Credius e mai mare in contract decat cea simulata pe site! Ce pot sa fac?
contract credit medical credius

Va salut,cu respect! Am luat un împrumut de la Credius,de 10.000 de lei pe 60 de luni. Cand am făcut simulare pe site scria rata 731,după ce am primit contractul am observat că rata e de 1193 de lei pe lună ,eu am luat 10.000 de lei și trebuie sa dau înapoi 70.000 de lei.mi se pare reclama falsa! Pe site apare alta valoare a ratei.

In contract scrie împrumut pt tratament Liberty Medical de la distanță, dar eu nu am solicitat pt tratament medical ci pt nevoi personale. Semnarea contractului ,dacă îmi aduc bine aminte a constat în primirea unui cod prin SMS și prin introducerea acestuia într-o căsuță.

Va solicit sprijinul printr-o întrebare, am rămas în urmă cu plata și cei care colaborează cu Credius sunt cei de la Integral Colection și mă amenința cu vizite acasă, mă sună zilnic de 5 ori ,mă amenința cu executarea silita.Intrebarea mea ar fi…in caz că se ajunge la executare silita,mă puteți ajuta? Ei au scris in contract că m-au informat asupra costurilor,etc,când de fapt nu e așa ,valoarea ratei fiind mult mai mare decât când am făcut simularea.

Postat in data: 10 apr., 2022

Cum rambursez creditul Ferratum la bancomatul BCR?
ferratum credit

La bancă BCR nu am putut ambursa creditul ca apărea ma multe destinații ferratum și s-a cerut și codul pe care nu-l
cunoșteam.
Adresa exactă a băncii unde am de rambursat creditul nr. contract, cod.

Postat in data: 02 apr., 2022

Am luat un credit de 100 de lei fara dobanda de la Hora Credit si am ajuns la o datorie de 2.000 de lei. Ce pot sa fac?
hora credit ifn

Dupa ce am luat un credit de 100 de lei fara dobanda de la Hora Credit, am ajus la o datorie de aproape 2.000 de lei.

Prima data am luat 100 de lei si i-am platit dupa 5 zile fara dobanda. A doua zi am luat 210 lei si am platit dupa 9 zile 252 de lei. In aceeasi zi am mai luat 500 de lei si dupa 15 zile am platit 660 de lei. In aceeasi zi am luat alti 670 de lei si dupa 15 zile am platit 885 de lei. Ziua urmatoare am luat inca 720 de lei si dupa 11 zile am platit 893 de lei. In aceeasi zi, 26 aprilie, am luat 870 de lei, pe care nu i-am mai putut plati, pentru ca la data scadenta, in 9 mai, adica dupa 12 zile, ar fi trebuit sa platesc o dobanda de 243 de lei si o penalitate de inca 243 de lei, in total 1.357 de lei.
Pentru a prelungi termenul de rambursare a imprumutului trebuia sa achit 487 de lei.
Acum, am de platit in total 1984 de lei.
Ce pot sa fac?

Postat in data: 17 mart., 2022

Pot renunta la creditul Hora Credit? Au dobanzi inadmisibil de mari: 62.000%
hora credit dobanda dae

Unde pot face o sesizare pentru Hora credit? Am luat un credit de 3000 de lei și ei bagă dobânda peste mare. Este inadmisibil să aibe dobânzi mari!

Postat in data: 11 feb., 2022

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit?

dobanzi-refinantare-credite-nevoi
Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit?
dobanzi-refinantare-credite-nevoi

Postat in data: 19 nov., 2021

La care banca refinantez un credit de nevoi personale?

dobanzi-refinantare-credite
La care banca refinantez un credit de nevoi personale?
dobanzi-refinantare-credite

Postat in data: 17 mart., 2021

Topul bancilor cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit de nevoi personale

refinantare-credite-dobanzi
refinantare-credite-dobanzi

Postat in data: 19 nov., 2020

Care banci au cele mai mici dobanzi pentru refinantarea unui credit de nevoi personale?

dobanzi-credite-nevoi-personale
dobanzi-credite-nevoi-personale

Postat in data: 07 oct., 2020

Banca Transilvania acorda timp de doua zile credite imobiliare si de nevoi personale cu cele mai mici dobanzi dintre toate bancile

banca-transilvania-credit-imprumut
banca-transilvania-credit-imprumut

Postat in data: 28 feb., 2020

Care banci au cele mai mici dobanzi la creditele de nevoi personale?

dobanzi-credite-nevoi-personale-febr2020
Care banci au cele mai mici dobanzi la creditele de nevoi personale?
dobanzi-credite-nevoi-personale-febr2020

Postat in data: 27 feb., 2020