CEC Bank

cec credit card transfer
Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

dobanzi depozite banci top
Care banci au cele mai mari dobanzi la depozitele in lei? [citeste tot]
banca transilvania transfer
Cand intra banii la un transfer Banca Transilvania – BRD?

Bună ziua! Astazi la ora 12 mi-a transferat o persoana niste bani din contul lui de la Transilvania catre contul meu de la Brd. cand ar intra banii?

cec-bank-mobile-banking
Cum fac sa pot vedea online pensia pe cardul CEC Bank?

Am card CEC …cum sa fac sa pot vedea online pensia….tinand cont ca traiesc in Spania….nu stiu cum sa trec cardul online…ma puteti ajusta ?

problema smart mobile raiffeisen
Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

dobanzi credite nevoi

Care banci au cele mai mici dobanzi la creditele de nevoi personale?

Care banci au cele mai mici dobanzi la creditele de nevoi personale? [citeste tot]
cec-bank-mobile-banking
Cum pot sa-mi recuperez cardul de alocatie CEC Bank?

Buna ziua! Am un Cont deschis la cecbank unde imi intra alocatia copiilor, sunt plecata din Tara si toate actele inclusiv card alocatii sunt ramase la fostul sot si nu vrea sã mi dea Nimic!
Este vreo Sansa sã pot afla numar de Cont sã fac aplicatia online banking Sau sã recupereaz cumva cardurile pentru ca acesta sã nu poata intra in posesia banilor care apartin copiilor? Mentionez ca eu nu mai am domicilu stabil in Romania pentru a cere cardurile la o anumita adresa! Multumesc

dobanzi-refinantare-credite-nevoi

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit?

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi la refinantarea unui credit? [citeste tot]

Care sunt cele mai bune carduri de credit?

Care sunt cele mai bune carduri de credit? [citeste tot]
dobanzi-carduri-credit

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare?

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare? [citeste tot]
dobanzi-refinantare-credite

La care banca refinantez un credit de nevoi personale?

La care banca refinantez un credit de nevoi personale? [citeste tot]
dobanzi-refinantare-credite-ipotecare-top

Care sunt bancile cu cele mai mici dobanzi pentru refinantarea unui credit ipotecar [citeste tot]
dobanzi-depozite-lei-banci

Topul bancilor cu cele mai mari dobanzi la un depozit in lei

Topul bancilor cu cele mai mari dobanzi la un depozit in lei [citeste tot]
dobanzi-credite-locuinta-banci

Dobanda la creditele ipotecare a scazut sub 6%, dupa reducerea IRCC la 1,88%

Dobanda la creditele ipotecare a scazut sub 6%, dupa reducerea IRCC la 1,88% [citeste tot]
comisioane-carduri-plati-anglia-brexit

Brexitul inseamna comisioane bancare mai mari pentru transferurile de bani si folosirea cardurilor in Anglia [citeste tot]
curs-valutar-top-banci

Care sunt bancile cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu?

Care sunt bancile cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu? [citeste tot]
dobanzi-carduri-credit

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi?

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi? [citeste tot]
dobanzi-refinantare-credite-ipotecare

La ce banca refinantam un credit ipotecar, pentru a obtine o rata mai mica?

La ce banca refinantam un credit ipotecar, pentru a obtine o rata mai mica? [citeste tot]
top dobanzi depozite bancare

Care banci au cele mai bune dobanzi pentru depozitele populatiei

Care banci au cele mai bune dobanzi pentru depozitele populatiei [citeste tot]