Etichete: aplicatia

De ce nu pot sa deschid aplicatia Smart Token de pe telefonul Samsung S22?
nu merge aplicatia smart token raiffeisen

„Bună ziua!
Am un telefon Samsung S22 și nu pot să deschid aplicația smart token.
Nu pot să autorizeze plăti online.
Menționez că o folosesc de mult timp aplicația și nu am avut probleme de genu.
Mulțumesc!”

Postat in data: 18 feb., 2024

[citeste raspunsul]
Cum pot schimba numele de utilizator (Alias) la aplicatia George BCR, fara sa merg la banca?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cum îmi pot schimba utilizatorul alias fără să merg la bancă am sunat dar nimeni nu mă ajută”

Postat in data: 12 feb., 2024

[citeste raspunsul]
Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

„Unde găsesc numărul de client brd?”

Postat in data: 11 feb., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu merge aplicatia Smart Mobile si Token Raiffeisen?
problema smart mobile raiffeisen

„Bună dece nu merge aplicația smart mobil și token”

Postat in data: 09 feb., 2024

[citeste raspunsul]
Pe care telefoane se poate instala aplicatia BT Pay?
bt pay problema

„Când instalez aplicația BT PAY pe noul telefon Xiaomi13TPRO luat de o lună de zile îmi apare ups a apărut o eroare am fost la Bancă și nu a știut ce să facă,la fel și la firma de telefonie.”

Postat in data: 04 feb., 2024

[citeste raspunsul]
Unde gasesc codul de utilizator (alias) pentru aplicatia BCR?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cum pot găsi codul de utilizator sau Alyas pt ca nu mai merge aplicația George BCR și am cardul blocat și sunt in Italia?”

Postat in data: 03 feb., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu mai pot instala aplicatia BT Pay pe telefon?
bt pay eroare aplicatie

„Am un telefon samsung s8 și am de mult aplicația bt pay. De curând an șters di greșeală aplicația iar acum nu o mai pot instala pe telefon. Îmi zice ca telefonul nu este compatibil cu noua versiune de
bt pay. Mă puteți ajuta. Vă mulțumesc.”

Postat in data: 02 feb., 2024

[citeste raspunsul]
De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
bt pay eroare

„Aplicatia BTPay a inceput sa dea eroare acum cateva saptamani la transferurile de orice fel. Am dezinstalat astazi aplicatia si am instalat-o la loc, dar de aceasta data nu pot configura aplicatia
deloc, aparand aceeasi eroare, „Ups… A aparut o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.”

Aplicatia era si este la versiunea cea mai noua. Nu se deschide deloc dupa ultima actualizare de la inceputul lunii ianuarie. Ce pot face?”

Postat in data: 29 ian., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu pot sa activez aplicatia myBRD?

„Bună ziua !! Un mic ajutor vă rog frumos, încerc să-mi activez my BRDE dar nu mai am numărul de telefon. Momentan mă aflu în Germania și aș vrea să îmi folosesc cardul pentru a primi salariul, mă puteți ajuta?”

Postat in data: 22 ian., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu pot accesa aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu pot accesa aplicatia youbrd,când încerc sa ma conectez apare un Salut și un cerc câte se învârte,apoi omo spune eroare,verificați date mobile/reincearca.Încerc de 24 ore,am reinstalat aplicatia,am golit cache,memoria,degeaba! Date mobile am.Ni știu ce se intampla”

Postat in data: 21 ian., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu pot activa aplicatia YOU BRD pe telefon?
you brd problema activare

„De ce nu pot activa cardul YOU Brd pe telefon? Am încercat, dar când introduc Cnp și nr telefon îmi spune „Ups, a apărut o eroare, încercați mai târziu”.
Aștept un răspuns! Mulțumesc!”

Postat in data: 20 ian., 2024

[citeste raspunsul]
Un broker de la Ufina mi-a furat banii din cont cu aplicatia Anydesk. Mai am vreo sansa sa-i recuperez?
anydesk frauda

„Bună seara…aceeași înșelătorie am pățit și eu…unui broker Ufina i-am dat acces la telefon prin aplicatia anydesk si mai mult …..mi-au transferat din BT pay si creditul meu de nevoi personale ce mi-a fost aprobat de la banca de 10 mii de euro ce urma sa platesc sa iau un teren..bineinteles ca am fost la politie…suma investita asta e dacă o pierd..mi-am asumat…..dar mi-au furat banii mei din cont prin transfer în alt cont de BT asta e prea mult. Oare mai am vreo șansă să îi recuperez? Ar ajuta un avocat?”

Postat in data: 19 ian., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu funcționează aplicația YOU BRD! De ce?”

Postat in data: 16 ian., 2024

[citeste raspunsul]
Cand deschid aplicatia George BCR, imi cere sa actualizez sistemul de operare. De ce?
aplicatia george bcr nu se deschide

„Cand deschid aplicatia George bcr , imi cere sa actualizez sistemul de operare. Cand vreau sa fac actualizare primesc mesajul ca SO este actualizat. In magazinul Google Play daca vreau sa descarc din nou apl.George apare mesajul ca aplicatia nu fuctioneaza cu acest aparat.

Daca Accesez George din browser , dupa ce introduc username imi cere sa validez codul afisat in apicatia pe mobil , dar pe mobil nu se deschide aplicatia.

Date despre telefon:

HUAWEI P9 Lite
EMUI: 5.01
Android:7.0

multumesc”

Postat in data: 13 ian., 2024

[citeste raspunsul]
Unde gasesc codul de client pentru aplicatia YOU BRD?
nume utilizator aplicatie brd

„Am nevoie de codul de client pentru a ma conecta la aplicația you brd”

Postat in data: 07 ian., 2024

[citeste raspunsul]
De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD cu noul numar de telefon?
nu functioneaza you brd

„Va rog mult daca ma puteti ajuta cu o problema.Sunt plecata pt 4 luni în Anglia si aplicația mea brd nu mai functiaza de 3 săptămâni.

Nu mai aveam nr vechi asa ca am pus unul nou, am primit mail ca e ok, s.a schimbat cel vechi cu cel nou dar dupa ce trec de face is si buletin tot imi zice ca nr nu e bun si eu nu am cum sa ajung la banca si facturile casei le platesc doar pe youbrd.

Am tot încercat sa ii contactez dar cand pun 3 sa fiu transferat la un operator imi zice ca nu am tastat nimic si inchid.Pe facebook, mail si pe pagina brd de pe google îmi trimit toti acelasi mesaj ca sa sun la ei.Cum sa sun daca îmi inchid apelul sau pe nr cu 0800 deja mi se inchide la început.

Mulțumesc mult pt eventualul răspuns”

Postat in data: 06 ian., 2024

[citeste raspunsul]
Am uitat numele de utilizator pentru aplicatia BCR. Cum il aflu?
nume utilizator aplicatia bcr

„Am aplicația bcr și nu mai știu codul de utilizator. Cum pot sa-l aflu?”

Postat in data: 28 dec., 2023

[citeste raspunsul]
Cat dureaza un transfer bancar din aplicatia Banca Transilvania catre ING Bank?

„Cât durează un transfer bancar efectuat din aplicația de internet banking din Banca Transilvania către ING Bank? ING Bank acceptă plățile instant?
Mulțumesc!”

Postat in data: 24 dec., 2023

[citeste raspunsul]
De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

„De 2 zile încerc să instalez bt pay si în zadar. Mare brambureala!!! Ba id de logare, ba parola de internet banking!!! Nu funcționează!!!”

Postat in data: 22 dec., 2023

[citeste raspunsul]
Nu pot deschide aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
problema aplicatia you brd

„Ce se intampla cu aplicatia YOU BRD ? nu o mai pot deschide apare ,,HELO,, si nu se mai incarca deloc . am urmat toate indrumarile descrise in aceasta pagina , dar degeaba .”

Postat in data: 12 dec., 2023