Tag Archives: aplicatia

Nu mai pot deschide aplicatia myBRD, dupa ce am schimbat telefonul. Ce pot sa fac?

Am schimbat telefonul si nu mai pot intra in mybrd, mi s-a spus la call center ca nu se poate rezolva prin telefon, trebuie sa merg la o unitate. Dar in Iasi au mai ramas doar 3 unitati BRD, la care ultima oara am stat 3 ore pentru actualizarea datelor. Nu se poate rezolva altfel?

PIN aplicatie myBRD
Cum pot afla PIN-ul la aplicatia My BRD Mobile?

Am uitat PIN-ul de la aplicatia de mobile banking myBRD de la BRD. Cum pot sa-l aflu?

Nu ma pot conecta la aplicatia myBRD: introduc parola si-mi apare “eroare de comunicatie”. Ce pot sa fac?

Nu ma pot conecta la aplicatie. Introduc parola, dupa catre imi apare mesajul : Eroare de comunicatie! Reincarcare informatii.

Tin sa precizez ca acest bug persiasta de Marti 19.02.2019. restul aplicatiilor, si restul cardurilor pe care le am pot sa le accesez.

Am sunat la Banca fara nici un rezultat.

Nu pot deschide aplicatia mybrd! Ce se intampla?

Nu pot deschide aplicatia mybrd. De cand o folosesc, este prima data cand se intampla. Fac toate platile online, am mare nevoie. Multumesc

Nu mai pot intra pe aplicatia mybrd mobile, nu pot sa introduc parola. Ce fac?

Buna ziua, nu mai pot intra pe aplicatia mybrd mobile, am reinstalat si tot asa. Intru pe aplicatie, imi apare mybrd mobile si imediat dispare tot. Nu apuc sa introduc parola nimic.

Nu pot deschide aplicatia MyBRD Mobile, desi parola este corecta! Ce fac?

De curand am incercat sa deschid aplicatia MyBRD Mobile insa, nu vrea sa imi ia parola. Imi da eroare ,,login failed. Nu este prima data cand intru in cont si stiu sigur ca parola este buna.

De ce nu ma pot autentifica in aplicatia myBRD?

Eu am folosit mereu aplicatia MyBRD, dar de cateva zile nu ma mai pot autentifica. Imi apare o eroare si scrie ca incercarea a esuat. Multumesc!