Tag Archives: aplicatia

george-eroare-aplicatie
Nu pot accesa aplicatia George. Ce pot sa fac?

Am aproape 3 saptamani de cand nu pot accesa aplicația George, de fiecare dată imi da eroarea 9022 si sa contactez centrul de informații. Ma aflu in alta tara si deja am cheltuit toti banii de pe telefon încercînd să iau legatura cu centrul de informații. Ce pot sa fac?

bt-pay-probleme
Aplicatia BT Pay nu functioneaza! Ce pot sa fac?

Buna ziua, am o problema cu aplicatia BT Pay, incerc sa intru in ea si primesc in continuu mesajul “Ups… Se pare ca a intervenit o eroare. Te rugam sa reincerci.” Am incercat in repetate randuri sa reinstalez aplicatia dar nimica diferit. As fi recunoscator daca m-ati putea ajuta cu problema asta, multumesc!

Unde gasesc codul de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Vreau sa-mi instalez My BRD Mobile, dar am verificat în contract și nu găsesc acel cod de activare, unde este mai exact în contract? Parcă țin ceva minte că mi s-a zis că este seria de la buletin, am încercat dar nimic.

Probleme aplicatie myBRD pe iPhone IOS 14
Aplicatia myBRD nu se deschide. E vreo problema?

Nu mi se deschide aplicatia myBRD, nu stiu de ce. Am internet, este actualizata, am accesat-o acum doua zile. Dupa ce introduc parola si codul nu se intampla nimic, se incarca incontinuu. Ce se intampla, e vreo problema?

brd-cod-utilizator-id-parola-logare
Nu pot deschide aplicatia MyBRD, imi spune parola esuata. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Nu pot deschide aplicatia My BRD, imi spune parola esuata, am incercat toate combinatiile, am schimbat si parola…imi spune parola modificata cu succes, dar cand introduc iarasi parola, tot parola esuata imi apare.

Probleme aplicatie myBRD pe iPhone IOS 14
Aplicatia myBRD nu functioneaza pe telefonul iPhone cu IOS 14.0. De ce?

Am IOS 14.0, instalat de ieri. Nu mai functioneaza MyBRDMobile. Cand accesez serviciul, porneste pentru o secunda apoi se inchide aplicatia.

Nu mai pot deschide aplicatia myBRD, dupa ce am schimbat telefonul. Ce pot sa fac?

Am schimbat telefonul si nu mai pot intra in mybrd, mi s-a spus la call center ca nu se poate rezolva prin telefon, trebuie sa merg la o unitate. Dar in Iasi au mai ramas doar 3 unitati BRD, la care ultima oara am stat 3 ore pentru actualizarea datelor. Nu se poate rezolva altfel?

PIN aplicatie myBRD
Cum pot afla PIN-ul la aplicatia My BRD Mobile?

Am uitat PIN-ul de la aplicatia de mobile banking myBRD de la BRD. Cum pot sa-l aflu?