reclamatie myBRD

nu functioneaza you brd
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

you brd problema token
You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

you brd problema token
Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

probleme you brd
De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

Aplicatia YOU BRD are probleme de functionare

Sunt probleme cu aplicatia YOU BRD?

Aplicatiile myBRD si YOU BRD nu merg pe reteaua mobila, doar pe wifi. Cum pot remedia problema?

Aplicatia my brd dar si you brd nu merg atunci cand sunt la conectat reteaua mobila, ele merg doar atunci cand sunt conectat la wi-fi! Imi poate spune cineva cum pot remedia aceasta problema?

nu functioneaza you brd
Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa intru in aplicatia youbrd?

Am incercat sa intru pentru prima data in aplicatia YouBRD si am trecut doar de primul pas. Cand am incercat sa fac poza la CI, dupa instructiuni, aplicatia nu focalieaza pe poza, poza iese mereu blurata ori ce as face si nu functioneaza. Cum rezolv problema?

nu functioneaza you brd
De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?

În ultimul timp merge foarte rău aplicația. Am dezinstalat-o și am reinstalat-o. Tot asa.

Foarte slabă aplicația. Nu pot verifica contul și nu pot trimite bani.

nu functioneaza you brd
Nu pot activa YOU BRD! Ce se intampla?

Nu pot activa YOU BRD când am nevoie , foarte greu funcționează acest program ! Mult mai mulțumită am fost de MyBrd
Ce se întâmplă?

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa actualizez aplicatia youbrd?

Nu reușesc sa actualizez aplicația you brd. Îmi da eroare. Ce se
întâmplă?

Probleme aplicatie myBRD
Am reinstalat aplicatia mybrd si nu ma mai pot loga. Ce trebuie sa fac?

una dimineata!
Am dezinstalat aplicatia My BRD, iar dupa ce am reinstalat-o nu imi da
optiunea de a ma loga din nou . Imi zice sa „Activeaza acum”.
De ce nu am optiunea de a ma autentifica?

nu functioneaza you brd
Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. De ce?

Nu funcționează aplicația , deși am instalat-o săptămâna trecută. De de? Este posibil sa fie de la semnal?

mybrd activare aplicatie
Cum pot activa aplicatia myBRD?

Bună ziua cum pot activa aplicația my brd?

cod utilizator aplicatie brd
Codul client este identic cu numar client de pe contractul cu BRD?

Intrebarea mea este: codul client este identific cu numar client de pe contractul cu BRD?
Multumesc .

problema you brd
Aplicatia YOU BRD se inchide continuu. Ce pot sa fac?

Dupa cum am citit este o problema generala cu majoritatea utilizatorilor aplicatiei you brd. Dupa mesajul Token expirat, nu mai pot accesa.

Am fost la banca, agajatii nu pot rezolva, eroare la deschidere .aplicatia se inchide continuu. La activare online se blocheaza la scanare CI.

De 1 luna incerc sa activez si nu reusesc. Am facturi de platit, …Am sunat sa ma ajute un reprezentant, degeaba, m.au sunat sa ma intrebe daca am rezolvat, …

Cum instalez pe telefon aplicatia YOU BRD?

Vreau sa-mi instalez pe telefon aplicatia YOU BRD, sa vad banii din cont. Cum fac?

you brd nu merge
Am reinstalat aplicatia YOU BRD si nu se mai deschide. Ce trebuie sa fac?

A trebuit reinstalat You Brd app iar acum, dupa ce introduc pin-ul aplicatia nu se dechide. Se intoarce la pagina principala de login.
Ma puteti ajuta, va rog?

Se pot depune cereri pentru amanarea ratelor la credite, conform OUG 90/2022?

Îmi puteți spune vă rog dacă se pot depune cererile pentru amanarea ratelor? Am văzut că s au aprobat actele normative.
Mulțumesc