reclamatie myBRD

De ce nu mai pot sa intru in aplicatia myBRD?

As dori sa știu ce pot face pentru a putea intra în aplicația MyBRD. Până acum o lună nu a fost nici o problema dar de 10 zile îmi apare când deschid aplicația : Hello si după 10 min indica eroare de conexiune sa verific internetul care funcționează fără probleme.

Am instalat, dezinstalare ,șters memoria caché de la aplicație și nimic. Am un Motorola care este compatibil după cum indică aplicația ( nu am avut problema până acum o lună) si eroarea apare la orice ora incerc sa intru in aplicatie. Nu ajung nici să pun parola doar ce am explicat mai sus . Am un depozit la termen și as fi dorit să îl renovez.
Aștept o soluție la problema.
Vă mulțumesc.”

Postat in data: 05 dec., 2023

Cum pot rezolva problema accesarii aplicatiei YOU BRD?

„Buna ziua
Lucrez pe mare si am vrut si eu sa verific daca mi a intrat salariu si ce sa vezi Welcome!
Register now and enjoy the digital experience., am spus ok hai sa ma inregistrez, avand in vedere ca eram inregistrat si cu a zi nainte aplicatia functiona perfect. Dupa 30 de minute pierdute degeaba pe aceasta ‘minunata, aplicatie in care mi am facut poza la buletin, mi am facut selfie, am completat absolut toate datele necesare am ajuns la pasul in care mi se cerea sa pun CNP-ul si numarul de telefon. Dupa completarea CNP-ului si a numarului de telefon imi apare mesajul ‘Oops, something went wrong – Incorrect phone number or CNP.
please verify vour data, nu inteleg cum este posibil asa ceva..
Am continuat aceasta munca zadarnica prin a trimite un email care mybrdcontact, la care am primiut un raspuns relativ rapid in care imi spunea sa sterg aplicatia si sa o reinstalez.
Am facut si asta si am ajuns exact in aceelasi punct ca si mai devreme.
Tin sa specific ca sunt pe mare pentru urmatoarele 2 luni ce pot sa fac in acest caz?

Multumesc Anticipat!”

Postat in data: 19 iul., 2023

Dupa trecerea de la myBRD la You BRD nu mai am acces la contul ONG. Ce trebuie sa fac?

„Pe MyBRDNet am avut anterior 3 conturi personale și contul de ONG (la care, pe langa abonamentul pe persoana fizica, plateam un abonament separat pentru aceasta asociatie persoana juridica.)
De cand am trecut cu conturile personale pe YOU BRD, nu mai am acces deloc cu ONG). Rog rezolvati-mi aceasta problema urgent, intrucat de cca. 2 saptamani nu mi-am mai putut face platile pe acesta asocietie.
Practic, pe MyBRD Mobile, imi cere Cod activare si Parola unica prin SMS pe care nu stiu de unde sa le primesc.”

Postat in data: 04 iun., 2023

Cum găsesc număr client card BRD, sa-mi fac aplicatia pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Cum găsesc număr client card BRD? Vreau să-mi fac aplicația pe telefon BRD Dar numi da voie nu stiu de ce. Am 16 ani”

Postat in data: 12 feb., 2023

De ce nu merge sa activez aplicatia You BRD?
you brd problema activare

„Nu merge d ceva zile sa activez You BRD am fost și la banca Nici acolo nu i dau de capăt și asta pe mai multe tipuri de telefoane”

Postat in data: 10 feb., 2023

De ce nu pot sa activez aplicația you brd?
activare you brd

„Nu merge activata aplicatia you brd? Am avut-o activata și acum nu merge sa o activez din nou? Îmi ia poza de buletin și poza faciala și mai departe nu merge”

Postat in data: 08 feb., 2023

Hogyan lehet újra tőlteni az mybrd aplikáciot?
Probleme aplicatie myBRD

Törlődött a my brd aplikácio, ujra töltöttem, kéri a személyi fotót, próbálom de nem járok sikerrel! Fontos lenne a kártyámrol az információ, hogy mikor és menyi pénz van rajta és honnan!
Hogyan lehet újra tőlteni az aplikáciot, hogy sikerrel járjak!?

Postat in data: 06 feb., 2023

Nu pot sa instalez aplicatia YOU BRD! Ce pot sa fac?

Bună ziua

Am parcurs toți padii ceruți în preambulul aplicației YOU BRD, dar sunt blocat la nr. de telefon (l-am introdus și pe acesta corect).

Am scris la emailul de contact al băncii dar … nimic.

Rog urgent HELP !!

Postat in data: 15 dec., 2022

Aplicatia YOU BRD nu functioneaza! Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

După nenumărate vizite la bancă sau discuții cu agenții de la call center aplicația YOU BRD nu funcționează… În momentul în care încerc să activez aplicația, trec de proces (buletin, face scan), dar după introducerea numărului de telefon (în mod corect,
prefixul fiind deja notat) întâlnesc o eroare “Ups, s-a produs o eroare încercați mai târziu”…

La banca, aproximativ aceeași problema, tot fără acces la aplicație, agentul bancar reușește sa activeze aplicația, primesc și o confirmare, dar am acces la aplicația doar până în momentul închiderii acesteia; este foarte bizar…

După închiderea aplicației sau după ce este pusă “în bară” nu mai funcționează, mereu îmi apare să încep/reîncep procesul de activare.

Aplicația a fost actualizata, dezinstalată, instalată din nou, telefonul actualizat, totuși aplicația nu funcționează; menționez că folosesc sistemul IOS (IPhone 14 plus).
Până în prezent nici un agent bancar sau un agent call center nu a fost capabil să-mi ofere o explicație sau soluție.

Sper să mă puteți ajuta cu un răspuns, deoarece mă gândesc serios să colaborez cu altă bancă.

Postat in data: 30 nov., 2022

You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?
you brd problema token

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

Postat in data: 29 nov., 2022

Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?
you brd problema token

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

Postat in data: 29 nov., 2022

De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?
probleme you brd

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

Postat in data: 21 nov., 2022

Aplicatia YOU BRD are probleme de functionare
nu functioneaza you brd

Sunt probleme cu aplicatia YOU BRD?

Postat in data: 12 nov., 2022

Aplicatiile myBRD si YOU BRD nu merg pe reteaua mobila, doar pe wifi. Cum pot remedia problema?

Aplicatia my brd dar si you brd nu merg atunci cand sunt la conectat reteaua mobila, ele merg doar atunci cand sunt conectat la wi-fi! Imi poate spune cineva cum pot remedia aceasta problema?

Postat in data: 12 nov., 2022

Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

Postat in data: 12 nov., 2022

De ce nu pot sa intru in aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

Am incercat sa intru pentru prima data in aplicatia YouBRD si am trecut doar de primul pas. Cand am incercat sa fac poza la CI, dupa instructiuni, aplicatia nu focalieaza pe poza, poza iese mereu blurata ori ce as face si nu functioneaza. Cum rezolv problema?

Postat in data: 09 oct., 2022

De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

În ultimul timp merge foarte rău aplicația. Am dezinstalat-o și am reinstalat-o. Tot asa.

Foarte slabă aplicația. Nu pot verifica contul și nu pot trimite bani.

Postat in data: 23 sept., 2022

Nu pot activa YOU BRD! Ce se intampla?
nu functioneaza you brd

Nu pot activa YOU BRD când am nevoie , foarte greu funcționează acest program ! Mult mai mulțumită am fost de MyBrd
Ce se întâmplă?

Postat in data: 22 sept., 2022

De ce nu pot sa activez aplicatia YOU BRD?

Buna ziua! Folosesc se mult timp aplicatia You Brd, insa de curand am
schimbat telefonul si a fost nevoie sa instalez iar aplicatia, insa
imi cere sa o activez.
Imi cere sa urmez pasii cu poza buletinului, cu selfie, cu actualizare
date, spune ca procesul s a incheiat cu succes… si cam atat. Cand
termin toti pasii, ma pune sa o iau de la capat…
Gresesc undeva?
Multumesc pentru raspuns!

Postat in data: 21 sept., 2022

De ce nu pot sa actualizez aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

Nu reușesc sa actualizez aplicația you brd. Îmi da eroare. Ce se
întâmplă?

Postat in data: 17 sept., 2022