aplicatie banca

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

youbrd-aplicatie
Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

problema smart mobile raiffeisen
Nu pot intra in aplicatia Smart Mobile de pe telefonul Huawei. Ce pot sa fac?

„Nu pot intra in smart mobile de pe telefon Huawei. Ce pot sa fac?”

raiffeisen smart mobile nefunctional
Aplicatia Raiffeisen Smart Mobile nu functioneaza! Ce se intampla?

„Aplicația smart mobil nu funcționează. Avem de făcut operațiuni cu termen limita, și de mai bine de 4ore nu pot accesa aplicația. Ce se întâmplă? Alta data eram anunțați din timp despre eventualele lucrări de mentenanță.”

bt pay plata telefon
De ce nu merge aplicatia Bt pay?

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

problema smart mobile raiffeisen
Aplicatia Raiffeisen online nu mai functioneaza. Ce pot sa fac?

De câteva luni aplicația Raiffeisen online nu mai funcționează. Am primit un mesaj in vechea aplicație prin care îmi spunea să
actualizez datele,adică să șterg app și s-o reinstalez și de atunci nu am mai reușit.

Am sunat și la *2000 am așteptat ore și ore și nimic. Azi am fost și la banca la Dr tTr Severin și iar nimic.
Menționez că dețin un tel Oppo Reno 5

aplicatia you brd
Aplicatia You BRD nu functioneaza, nu se incarca. Care este problema?

Bună ziua. Nu funcționează aplicația YOU BRD? Sau telefonul meu are o problema? Nu se încarcă deloc aplicația. Când o deschid, nu apare absolut nimic în afară de un cerculeț care se învârte pe fundal alb.
Mulțumesc.

you brd problema activare
Nu merge aplicatia You BRD, nu se deschide! Ce pot sa fac?

Nu merge aplicatia You BRD,pur si simplu nu se deschide!

credit santander germania
Pot sa platesc ratele la creditul Santander din Romania?

Am și eu o întrebare.Am cumpărat o mașină din Germania printr-un credit la banca santander și as vrea sa plec acasă în România. Și întrebarea mea este pot sa plătesc ratele la banca și din România. Va multumesc

cum aflu numar cont iban bcr
Cum pot afla numarul contului meu IBAN de la BCR?

Îmi spuneți cum pot afla nr. cont IBAN la BCR și celelalte dacă sunt în Anglia? Nu le am la mine.

card-george-bcr
Pot sa incasez salariul pe un card din Romania daca lucrez in Anglia?

Dacă am cont deschis în România și lucrez în Anglia pot sa încasez salariul pe acest card?

BT24 aplicatie banca
Aplicatia BT24 nu functioneaza, nu se deschide! Care este problema?

Nu reusesc sa ma loghez in aplicatia bt24, nici de pe calculator, nici de pe telefon. Din aplicatie nu se conecteaza, iar de pe calculator imi spune ca nu se poate conecta, ieri am folosit-o fara probleme. Stici care este problema? Daca sun la ei, dureaza o ora pana raspund.

etoken bcr aplicatie
Ce fac daca am uitat parola etoken BCR?

Mama mea a uitat parola la etoken, cum o poate afla? la *2227 se vb foarte răstit și cauta tot felul de motive nu vor sa o ajute.

cec credit card transfer
Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

aplicatia_George-autentificare
Cum pot proceda pentru recuperarea parolei eToken BCR?

Momentan sunt in Canada și in urma verificării parolei eToken BCR George sa blocat.
Acum cum pot proceda pentru recuperarea parolei având in vedere ca nu pot suna in România deoarece nu am roming.

Probleme aplicatie myBRD
Cum as putea sa-mi activez mybrd token mobile?

Bună! Cum aș putea sa- mi activez mybrd token mobile? Vă mulțumesc!

you brd problema activare
Cum accesez aplicatia BRD daca mi-am schimbat telefonul?

Buna ziua cum pot folosi aplicatia mybrd cu alt nr de telefon nu cel ce lam dat la semnarea contractului. Am dat nr de Romania si acum sunt in Spania si acel nr nu functioneaza.Va multumesc

home bank ing
Pot transfera bani din contul in lei intr-un cont in euro, prin Home Bank?

Pot transfera bani prin Home Bank din contul de lei in cel de euro?

bt pay app
Cum introduc codul pentru activarea aplicatiei BT Pay pe noul telefon Iphone?

Vreau să semnalez o problemă de înregistrare în BT Pay.
Zilele trecute am achiziționat un nou telefon, mai exact Iphone 13 Pro Max. Mi-am instalat aplicația, însă pentru înregistrare este necesar ca acel cod primit prin SMS să fie preluat direct din mesaje. La acest telefon această opțiune nu este posibilă, am încercat orice variantă posibilă, însă nu mă pot conecta. Vă rog să mă ajutați.
Mulțumesc anticipat!

neo bt
Aplicatia BT nu functioneaza! De ce?

Aplicația BT24 a fost actualizata pe tel insa nu ma pot conecta, îmi apare mesaj de eroare și faptul ca din probleme de securitate am fost delogata. este o problema de sistem sau care este problema? Menționez ca ieri am accesat aplicația.