Etichete: transfer euro

Cat dureaza un transfer din Postepay Italia in contul meu din Romania?
card-postepay-evolution

„Cineva a facut un transfer ieri din poste pay din contul de italia si nici pana la ora actuala nu mi-au intrat banii in cont . Puteti sa imi spuneti de ce ? Mentionez faptul ca banii i-au plecat de dimineata si nici la ora actuala nu-i am .”

Postat in data: 20 feb., 2024

Se pot trimite lei intr-un cont de euro?

„Buna ziua ,as dorii sa ma ajutati cu urmatoarea problema.Acum aproape o luna cumnata mea mi a trimis din elvetia suma de 4000 ron.Precizez ca au fost trimisi in contul meu de euro pe care il detin la raiffeisen bank.Doar ca suma a fost trimisa in lei in contul de euro.Banii nu au ajuns nici la mine ca beneficiar si nici nu s au intors inapoi in contul persoanei care ia trimis.Multumesc.”

Postat in data: 04 dec., 2023

Cat ar dura un transfer urgent în € din BT în Raiffaisen?

„Bună seara
Vreau să fac un transfer urgent în € din BT în Raiffaisen cat ar dura ?
Vă mulțumesc”

Postat in data: 28 nov., 2023

Pot sa primesc euro in contul de lei la Banca Transilvania?

„Bună, trebuie sa primesc euro pe contul de lei la Banca Transilvania , de la o organizatie. Au trecut 7 zile și ei spus ca suma s-a livrat dar eu nu am primit nimic…
Ma puteți ajuta , va rog?”

Postat in data: 26 sept., 2023

Cat dureaza un transfer din Italia la o banca din Romania?

„buna ziua.societatea de asigurari unipol Din Italia mi-a facut un transfer de 8000 euro pe contul euro deschis la banca Transilvania, Plata a fost facuta pe data de 4 August si nici pana acum nu mi-au intrat banii.Controlez Mereu pe bt Mobil dar contul in euro ramane 0 !”

Postat in data: 28 aug., 2023

In cat timp intra banii trimisi de la Banca Transilvania la Revolut?
banca transilvania transfer

„Buna ziua, îmi puteți spune va rog frumos in cât timp îmi intra banii trimiși de pe Banca Transilvania pe Revolut?”

Postat in data: 07 mart., 2023

Cat dureaza un transfer in euro BCR – Revolut?

„Cat durează un transfer de bani de pe BCR în euro pe revolut?”

Postat in data: 03 mart., 2023

Daca am card la CEC Bank pot depune bani in cont in Germania la Bank Post?
cec credit card transfer

Bună ziua ! Dacă am card la cec bank pot depune bani în cont în Germania la bank post ?

Postat in data: 24 apr., 2022

Pot transfera bani din contul in lei intr-un cont in euro, prin Home Bank?
home bank ing

Pot transfera bani prin Home Bank din contul de lei in cel de euro?

Postat in data: 08 apr., 2022

ING Bank majoreza comisioanele la platile si retragerile de pe card in lei, fiind obligata sa scada de 10 ori comisionul pentru platile in euro, de la 50 la 5 lei

comisioane-cont-card-euro-bcr-ing
comisioane-cont-card-euro-bcr-ing