card Anglia

In cat timp se face un transfer de bani din contul BT intr-un cont din Anglia?

Am transferat o suma de bani din contul BT intr-un cont din Anglia in data de 28.11.2022. Inca nu au intrat banii si azi e 1.12. E posibil sa nu fi intrat?

Postat in data: 01 dec., 2022

Nu pot sa scot bani de pe cardul Lloydsbank din Anglia. Ce pot sa fac?

Buna ziua, am un card Lloyds Bank din Anglia, unde am fost la munca, si nu mai pot scoate bani de pe el, mi-l da afara din bancomat, imi spune ca tranzactia nu poate fi procesata. Nu stiu de ce, ca am mai scos bani de pe el. Puteti sa ma ajutati?

Postat in data: 11 apr., 2020

Mi-au disparut banii de pe cardul Onepay Visa. Ce pot sa fac?
card onepay-visa-mastercard

Astazi am vrut sa scot banii pe care-i aveam pe cardul Onepay Visa, dar am descoperit ca nu mai am niciun ban. La bancomat imi arata ca mai am 0 GBP, desi ieri aveam 350 GBP.

Primisem un mesaj ca din 29 ianuarie se inchid cardurile Visa si am vrut sa scot banii care-i mai aveam pe el, dar vad ca au disparut inainte de data respectiva. De la ferma din Anglia de unde ne-au dat cardurile, ne-au spus ca le vor inlocui cu carduri Mastercard. Ce pot sa fac?

Postat in data: 25 ian., 2020

De pe un card One Pay din Anglia pot scoate bani din Romania? Dacă da, de la ce bancomat?

De pe un card One Pay din Anglia pot scoate bani din Romania si daca da de la ce bancomat?

Postat in data: 13 apr., 2018