reclamatie card Nickel

Cardul Nickel e blocat si nu pot face plati. Ce pot sa fac?
card nickel login

Bună ziua! Cu cardul nikel nu pot efectua plăți si mia aratat ca cardul e blocat ce pot face, mă puteți ajuta. Mulțumesc anticipat.

Postat in data: 28 nov., 2022

Cum pot debloca cardul Nickel? Nu stiu sa vorbesc franceza.
card nickel login

Buna ziua miam blocat cardul Nickel si nu stiu sa vorbesk franceza cu sa mil
deblochez

Postat in data: 20 nov., 2022

La ce banca din Romania pot scoate bani de pe cardul Nickel și cât e limita pe zi?
plafon retragere bani card nickel

„Bună seara, dacă am un card Nickel făcut în Franța spuneti mi va rog la ce banca din România pot scoate bani și cât e limita pe zi?Pot scoate euro sau lei și într-o luna cât am voie sa scot de pe el?dar în Franța care este limita.Va multumesc”

Postat in data: 30 iun., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Dintr-un cont nickel Franta cum pot transfera suma contului la BRD?
nickel transfer bani

Dintr-un cont nickel Franța cum și în ce condiții pot transfera suma contului la brd sau revolut. Mulțumesc. Aștept răspuns urgent, de specialitate, exclus, comentarii în necunoștință de legislația și practicilor bancare, europene. Mulțumesc.

Postat in data: 18 feb., 2022

Cum pot sa transfer banii de pe cardul Nickel intr-un cont al unei banci din Romania?
card-nickel

Cum pot sa mi obțin banii dintre un cont de la banca nickel într un cont al unei bănci din România în contextul în care banca nickel vrea sa rupă contractul cu mine și mi blochează contul ( rog sa menționați și ce banca din România ma poate ajuta )

Postat in data: 28 ian., 2022

Ce inseamna limita de depozit (dépôt) de pe cardul Nickel?
plafoane-bani-depozit-card-nickel

Buna ziua, in mesajul primit de la Nickel cu situatia banilor de pe card imi apar limitele de bani pentru plati (paiement) de 1.500 de euro pe luna si retrageri de bani de la bancomat (retrait) de 800 de euro pe saptamana, dar imi apare si o limita de depozit, de 950 de euro, si nu stiu ce inseamna. Mi-au facut ei un depozit, din care pot sa scot bani? Ca eu nu stiu sa fi facut vreodata un depozit, pe card doar primesc salariul, fiind angajat in Franta. Multumesc

Postat in data: 09 ian., 2020

Mi-a inghitit la bancomat cardul Nickel si nu vor sa mi-l dea inapoi. Ce pot sa fac?
card-nickel-franta

Am un card Nickel luat de la un ghiosc Tabac din Franta, pe care incasez salariul, acum sunt in Spania, l-am bagat intr-un bancomat si mi l-a inghitit, iar cei de la banca nu vor sa mi-l dea inapoi, desi pe card e numele meu si am numarul cardului, identifiantul.
Imi spun ca trebuie sa merg in Franta. Ce pot sa fac?

Postat in data: 07 dec., 2019