activare aplicatie myBRD

you brd problema token
You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

you brd problema token
Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

probleme you brd
De ce nu mai pot intra pe aplicatia YOU BRD?

Bună ziua. De ce nu mai pot intra pe aplicația you brd?

probleme you brd
Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

probleme you brd
De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

nu functioneaza you brd
Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

nu functioneaza you brd
Nu pot finaliza actualizarea datelor la BRD. Ce trebuie sa fac?

cum pot sa instalez aplicația YouBRD pe un alt telefon, pentru că nu se poate finaliza actualizarea datelor. Îmi cere de doua ori fotografia cărții de identitate, prima data îmi permite,selfie îmi permite, completeaz datele, iar a doua oara nu mai este disponibil butonul de fotografiere. Rog suport pentru această problema.

probleme you brd
Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

nu functioneaza you brd
Cum pot rezolva problema cu aplicatia you BRD: „sesiunea dumneavoastră a expirat”?

Cum pot rezolva sa nu mai merg săptămânal la agențiile BRD din oraș să îmi reactiveze aplicația pe telefon. Am șters aplicația și am reinstalat-o de câteva ori dar aceeași problemă după o săptămână: ”- sesiunea dumneavoastră a expirat”. Să aleg altă bancă?

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa intru in aplicatia youbrd?

Am incercat sa intru pentru prima data in aplicatia YouBRD si am trecut doar de primul pas. Cand am incercat sa fac poza la CI, dupa instructiuni, aplicatia nu focalieaza pe poza, poza iese mereu blurata ori ce as face si nu functioneaza. Cum rezolv problema?

nu functioneaza you brd
Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu pot sa o instalez. Ce trebuie sa fac?

Bună, am încercat sa mi activez aplicația you brd și de la banca, dar și personal, iar aceasta aplicație îmi tot da eroarea „oops, something went wrong” in ambele situații. Întâmpin aceasta problema de ceva timp, dar nici consilierii de la banca propriu zisa nu știu ce sa facă, ma puteți ajuta?

nu functioneaza you brd
Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

nu functioneaza you brd
De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?

În ultimul timp merge foarte rău aplicația. Am dezinstalat-o și am reinstalat-o. Tot asa.

Foarte slabă aplicația. Nu pot verifica contul și nu pot trimite bani.

nu functioneaza you brd
Nu pot activa YOU BRD! Ce se intampla?

Nu pot activa YOU BRD când am nevoie , foarte greu funcționează acest program ! Mult mai mulțumită am fost de MyBrd
Ce se întâmplă?

nu functioneaza you brd
De ce nu pot sa actualizez aplicatia youbrd?

Nu reușesc sa actualizez aplicația you brd. Îmi da eroare. Ce se
întâmplă?

Probleme aplicatie myBRD
Am reinstalat aplicatia mybrd si nu ma mai pot loga. Ce trebuie sa fac?

una dimineata!
Am dezinstalat aplicatia My BRD, iar dupa ce am reinstalat-o nu imi da
optiunea de a ma loga din nou . Imi zice sa „Activeaza acum”.
De ce nu am optiunea de a ma autentifica?

nu functioneaza you brd
De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

De ce nu funcționează aplicația ? Am urmat toți pașii, am șters
memoria cache, am dat aces la cameră, am reinstalat aplicația, am
vorbit și cu cei de la bancă dar în zadar, nu acceptă cameră
telefonului, deci nu pot fotografia curtea de identitate. Am încercat
de 20 de ori. O aplicația care a funcționat prost din totdeauna.
Cred că am găsit o soluție, Raiffeisen dar am tot amânat din
comoditate.

nu functioneaza you brd
Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. De ce?

Nu funcționează aplicația , deși am instalat-o săptămâna trecută. De de? Este posibil sa fie de la semnal?

mybrd activare aplicatie
Cum pot activa aplicatia myBRD?

Bună ziua cum pot activa aplicația my brd?

activare aplicatia you brd
Cum activez aplicația You BRD?

Am incercat sa activez aplicatia YOU BRD, am urmat toti pasii, dar nu reusesc. De ce?