activare aplicatie myBRD

De ce nu pot accesa aplicatia myBRD?
Probleme aplicatie myBRD

„Nu mai pot accesa aplicatia MyBRD. Cand am vrut sa o deschid mi-a cerut actualizare. Dupa actualizare nu o mai pot accesa. Va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc!”

Postat in data: 23 mart., 2023

Cum găsesc număr client card BRD, sa-mi fac aplicatia pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Cum găsesc număr client card BRD? Vreau să-mi fac aplicația pe telefon BRD Dar numi da voie nu stiu de ce. Am 16 ani”

Postat in data: 12 feb., 2023

De ce nu pot sa activez aplicația you brd?
activare you brd

„Nu merge activata aplicatia you brd? Am avut-o activata și acum nu merge sa o activez din nou? Îmi ia poza de buletin și poza faciala și mai departe nu merge”

Postat in data: 08 feb., 2023

You BRD nu merge, spune ca a expirat tokenul. Ce pot sa fac?
you brd problema token

You Brd e cea mai prosta aplicatie. am sters-o si am reinstalat-o de nu stiu cate ori . daca intri de mai multe ori pe zi zice ca a expirat tokenul si trebuie reinstalata. e de rahat.
am sunat si la ei si spun acelasi lucru: sa stergi si sa reinstalezi.
am si alta aplicatie de banca de la ING si niciodata nu am patit asa ceva.

Postat in data: 29 nov., 2022

Nu merge aplicatia YOU BRD, problema generala. Cand se va remedia?
you brd problema token

De azi dimineata aplicatia you.brd este indisponibila!!!!Solicit urgent solutionare!!!Am plati de facut! Cine suporta prejudiciile?!

Problema generala, m-au sunat din call center, nu merge aplicatia you.brd 🙄, se lucreaza la remedierea situatiei 🙄🙄🙄, am inteles ca din data de 22.11.2022 a aparut aceasta problema.
Aveti idee cand se va remedia sau ce pot face pentru a face platile care au scadenta in aceasta perioada?

Postat in data: 29 nov., 2022

De ce nu mai pot intra pe aplicatia YOU BRD?
probleme you brd

Bună ziua. De ce nu mai pot intra pe aplicația you brd?

Postat in data: 24 nov., 2022

Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?
probleme you brd

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Postat in data: 23 nov., 2022

De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?
probleme you brd

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

Postat in data: 21 nov., 2022

Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

Postat in data: 12 nov., 2022

Nu pot finaliza actualizarea datelor la BRD. Ce trebuie sa fac?
nu functioneaza you brd

cum pot sa instalez aplicația YouBRD pe un alt telefon, pentru că nu se poate finaliza actualizarea datelor. Îmi cere de doua ori fotografia cărții de identitate, prima data îmi permite,selfie îmi permite, completeaz datele, iar a doua oara nu mai este disponibil butonul de fotografiere. Rog suport pentru această problema.

Postat in data: 31 oct., 2022

Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?
probleme you brd

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

Postat in data: 24 oct., 2022

Cum pot rezolva problema cu aplicatia you BRD: „sesiunea dumneavoastră a expirat”?
nu functioneaza you brd

Cum pot rezolva sa nu mai merg săptămânal la agențiile BRD din oraș să îmi reactiveze aplicația pe telefon. Am șters aplicația și am reinstalat-o de câteva ori dar aceeași problemă după o săptămână: ”- sesiunea dumneavoastră a expirat”. Să aleg altă bancă?

Postat in data: 14 oct., 2022

De ce nu pot sa intru in aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

Am incercat sa intru pentru prima data in aplicatia YouBRD si am trecut doar de primul pas. Cand am incercat sa fac poza la CI, dupa instructiuni, aplicatia nu focalieaza pe poza, poza iese mereu blurata ori ce as face si nu functioneaza. Cum rezolv problema?

Postat in data: 09 oct., 2022

Am o problema cu aplicatia YOU BRD: nu pot sa o instalez. Ce trebuie sa fac?
nu functioneaza you brd

Bună, am încercat sa mi activez aplicația you brd și de la banca, dar și personal, iar aceasta aplicație îmi tot da eroarea „oops, something went wrong” in ambele situații. Întâmpin aceasta problema de ceva timp, dar nici consilierii de la banca propriu zisa nu știu ce sa facă, ma puteți ajuta?

Postat in data: 06 oct., 2022

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Postat in data: 28 sept., 2022

De ce nu merge bine aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

În ultimul timp merge foarte rău aplicația. Am dezinstalat-o și am reinstalat-o. Tot asa.

Foarte slabă aplicația. Nu pot verifica contul și nu pot trimite bani.

Postat in data: 23 sept., 2022

Nu pot activa YOU BRD! Ce se intampla?
nu functioneaza you brd

Nu pot activa YOU BRD când am nevoie , foarte greu funcționează acest program ! Mult mai mulțumită am fost de MyBrd
Ce se întâmplă?

Postat in data: 22 sept., 2022

De ce nu pot sa actualizez aplicatia youbrd?
nu functioneaza you brd

Nu reușesc sa actualizez aplicația you brd. Îmi da eroare. Ce se
întâmplă?

Postat in data: 17 sept., 2022

Am reinstalat aplicatia mybrd si nu ma mai pot loga. Ce trebuie sa fac?
Probleme aplicatie myBRD

una dimineata!
Am dezinstalat aplicatia My BRD, iar dupa ce am reinstalat-o nu imi da
optiunea de a ma loga din nou . Imi zice sa „Activeaza acum”.
De ce nu am optiunea de a ma autentifica?

Postat in data: 17 sept., 2022

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

De ce nu funcționează aplicația ? Am urmat toți pașii, am șters
memoria cache, am dat aces la cameră, am reinstalat aplicația, am
vorbit și cu cei de la bancă dar în zadar, nu acceptă cameră
telefonului, deci nu pot fotografia curtea de identitate. Am încercat
de 20 de ori. O aplicația care a funcționat prost din totdeauna.
Cred că am găsit o soluție, Raiffeisen dar am tot amânat din
comoditate.

Postat in data: 16 sept., 2022