aplicatie myBRD

Unde gasesc numarul de client BRD?
nume utilizator aplicatie brd

„Unde găsesc numărul de client brd?”

Postat in data: 11 feb., 2024

De ce nu pot sa activez aplicatia myBRD?

„Bună ziua !! Un mic ajutor vă rog frumos, încerc să-mi activez my BRDE dar nu mai am numărul de telefon. Momentan mă aflu în Germania și aș vrea să îmi folosesc cardul pentru a primi salariul, mă puteți ajuta?”

Postat in data: 22 ian., 2024

De ce nu pot accesa aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu pot accesa aplicatia youbrd,când încerc sa ma conectez apare un Salut și un cerc câte se învârte,apoi omo spune eroare,verificați date mobile/reincearca.Încerc de 24 ore,am reinstalat aplicatia,am golit cache,memoria,degeaba! Date mobile am.Ni știu ce se intampla”

Postat in data: 21 ian., 2024

De ce nu pot activa aplicatia YOU BRD pe telefon?
you brd problema activare

„De ce nu pot activa cardul YOU Brd pe telefon? Am încercat, dar când introduc Cnp și nr telefon îmi spune „Ups, a apărut o eroare, încercați mai târziu”.
Aștept un răspuns! Mulțumesc!”

Postat in data: 20 ian., 2024

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?
nu functioneaza you brd

„Nu funcționează aplicația YOU BRD! De ce?”

Postat in data: 16 ian., 2024

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD cu noul numar de telefon?
nu functioneaza you brd

„Va rog mult daca ma puteti ajuta cu o problema.Sunt plecata pt 4 luni în Anglia si aplicația mea brd nu mai functiaza de 3 săptămâni.

Nu mai aveam nr vechi asa ca am pus unul nou, am primit mail ca e ok, s.a schimbat cel vechi cu cel nou dar dupa ce trec de face is si buletin tot imi zice ca nr nu e bun si eu nu am cum sa ajung la banca si facturile casei le platesc doar pe youbrd.

Am tot încercat sa ii contactez dar cand pun 3 sa fiu transferat la un operator imi zice ca nu am tastat nimic si inchid.Pe facebook, mail si pe pagina brd de pe google îmi trimit toti acelasi mesaj ca sa sun la ei.Cum sa sun daca îmi inchid apelul sau pe nr cu 0800 deja mi se inchide la început.

Mulțumesc mult pt eventualul răspuns”

Postat in data: 06 ian., 2024

YOU BRD nu functioneaza in Spania. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

„Buna ziua, app you brd de la ultima actualizare care a fist facuta in luna noiembrie nu mai funcționează in străinătate sau mai bine zis Spania, cica este de operatorul mobil, dar app cine o actualizează operatorul?

suntem afectați cu noua actualizare si nu se ia nici o masura in această privinta. Eu dupa ce am stat de vorbă cu un operator app tot nu merge chiar si dupa folosirea altei rețele mobile, fac poza si dă erroare.

De o luna tot ma chinui si nu rezolv nimic, comisionele stiu sa le ia la oameni dar sa faca ceva pt ei nu sunt in stare.”

Postat in data: 27 dec., 2023

Nu pot deschide aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
problema aplicatia you brd

„Ce se intampla cu aplicatia YOU BRD ? nu o mai pot deschide apare ,,HELO,, si nu se mai incarca deloc . am urmat toate indrumarile descrise in aceasta pagina , dar degeaba .”

Postat in data: 12 dec., 2023

De ce nu pot deschide aplicatia YOU BRD?
you brd problema token

„De ce nu pot deschide aplicatia YOU BRD? ami cere număr client pentru activare”

Postat in data: 08 dec., 2023

De ce nu mai pot sa intru in aplicatia myBRD?

As dori sa știu ce pot face pentru a putea intra în aplicația MyBRD. Până acum o lună nu a fost nici o problema dar de 10 zile îmi apare când deschid aplicația : Hello si după 10 min indica eroare de conexiune sa verific internetul care funcționează fără probleme.

Am instalat, dezinstalare ,șters memoria caché de la aplicație și nimic. Am un Motorola care este compatibil după cum indică aplicația ( nu am avut problema până acum o lună) si eroarea apare la orice ora incerc sa intru in aplicatie. Nu ajung nici să pun parola doar ce am explicat mai sus . Am un depozit la termen și as fi dorit să îl renovez.
Aștept o soluție la problema.
Vă mulțumesc.”

Postat in data: 05 dec., 2023

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD?

„De ce nu functioneaza aplicatiaYou Brd ?Nu vreau si nu am timpul necesar sa merg mereu la banca sa rezolv,am sunat la ei,am parcurs toti pasii necesari,orice ai face nimic nu merge! Aplicatia este
varza!!!!”

Postat in data: 11 nov., 2023

Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. Care este problema?

„Bună ziua,
Nu functioneaza aplicația you de 3 zile.
Cu stima”

Postat in data: 25 oct., 2023

De ce nu merge aplicatia YOU BRD, daca mi-am schimbat telefonul?

„Buna ziua, am o problema cu inregistrarea in aplicatia YOU, acum cateva luni mi-am schimbat telefonul si nu mai pot sa mi accesez aplicatia you brd. Am incercat sa ma inregistrez de pe telefon dar de fiecare data la rezulatat imi spune „ne pare rau, nu am putut sa-ti verificam identitatea” si nu pot sa ma duc la banca ca sa primesc numar client, asa ca va intreb daca este o posibilitate sa l aflu eu sau alta posibilitate de a ma inregistra.”

Postat in data: 06 oct., 2023

Cum pot rezolva problema accesarii aplicatiei YOU BRD?

„Buna ziua
Lucrez pe mare si am vrut si eu sa verific daca mi a intrat salariu si ce sa vezi Welcome!
Register now and enjoy the digital experience., am spus ok hai sa ma inregistrez, avand in vedere ca eram inregistrat si cu a zi nainte aplicatia functiona perfect. Dupa 30 de minute pierdute degeaba pe aceasta ‘minunata, aplicatie in care mi am facut poza la buletin, mi am facut selfie, am completat absolut toate datele necesare am ajuns la pasul in care mi se cerea sa pun CNP-ul si numarul de telefon. Dupa completarea CNP-ului si a numarului de telefon imi apare mesajul ‘Oops, something went wrong – Incorrect phone number or CNP.
please verify vour data, nu inteleg cum este posibil asa ceva..
Am continuat aceasta munca zadarnica prin a trimite un email care mybrdcontact, la care am primiut un raspuns relativ rapid in care imi spunea sa sterg aplicatia si sa o reinstalez.
Am facut si asta si am ajuns exact in aceelasi punct ca si mai devreme.
Tin sa specific ca sunt pe mare pentru urmatoarele 2 luni ce pot sa fac in acest caz?

Multumesc Anticipat!”

Postat in data: 19 iul., 2023

Dupa trecerea de la myBRD la You BRD nu mai am acces la contul ONG. Ce trebuie sa fac?

„Pe MyBRDNet am avut anterior 3 conturi personale și contul de ONG (la care, pe langa abonamentul pe persoana fizica, plateam un abonament separat pentru aceasta asociatie persoana juridica.)
De cand am trecut cu conturile personale pe YOU BRD, nu mai am acces deloc cu ONG). Rog rezolvati-mi aceasta problema urgent, intrucat de cca. 2 saptamani nu mi-am mai putut face platile pe acesta asocietie.
Practic, pe MyBRD Mobile, imi cere Cod activare si Parola unica prin SMS pe care nu stiu de unde sa le primesc.”

Postat in data: 04 iun., 2023

Nu pot reactiva aplicatia YOU BRD. Ce trebuie sa fac?
nu functioneaza you brd

„Am problema cu banca YouBRD de pe telefon de 3saptamani..
Nu ma pot reactiva..
Îmi cere adresa de ideile și îmi spune că-mi trimit un cod..
De aici nici o mișcare…
La banca nu pot sa merg ca sunt în Austria la munca..
Ce pot sa fac?”

Postat in data: 31 mart., 2023

De ce nu functioneaza aplicatia YOU BRD pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Nu îmi funcționează aplicația YouBRD CE SE INTIMPLA..
NU MA LASA NICI SA O ACTIVEZ MACAR…”

Postat in data: 24 mart., 2023

De ce nu pot accesa aplicatia myBRD?
Probleme aplicatie myBRD

„Nu mai pot accesa aplicatia MyBRD. Cand am vrut sa o deschid mi-a cerut actualizare. Dupa actualizare nu o mai pot accesa. Va rog frumos sa ma ajutati. Multumesc!”

Postat in data: 23 mart., 2023

Cum găsesc număr client card BRD, sa-mi fac aplicatia pe telefon?
nu functioneaza you brd

„Cum găsesc număr client card BRD? Vreau să-mi fac aplicația pe telefon BRD Dar numi da voie nu stiu de ce. Am 16 ani”

Postat in data: 12 feb., 2023

Cum primesc codul pin prin sms dacă mi am schimbat nr de telefon?
problema aplicatia you brd

Postat in data: 12 feb., 2023