BT Pay

Nu pot activa cardul in aplicatia BT Pay, imi da eroare. Ce pot sa fac?
bt pay ups eroare

„Folosesc BT Pay de ceva timp si recent mi-am schimbat telefonul de atunci nu mai pot activa cardurile mele. De o saptamana sunt pe telefon cu customer service si cu chat online, singurul ajutor ce imi ofera este sa mai incerc. Simt ca imi pierd rabdarea deja…

In curand urmeaza sa platesc facturile lunare si nu pot deoarece nu imi accepta aplicatia cardurile (ba token nealocat, ba terminare proces de digitizare etc.). In schimb mi s-a oferit optiunea sa ma duc la un bancomat sa imi platesc facturile. Atunci de ce mai exista aplicatia?

Va multumesc ca mi-ati acordat timpul sa imi cititi email-ul si as fi recunoscator daca ati putea sa ma ajutati cu un sfat ce sa fac in situatia de fata.

O zi placuta va doresc.”

Postat in data: 28 feb., 2024

Pe care telefoane se poate instala aplicatia BT Pay?
bt pay problema

„Când instalez aplicația BT PAY pe noul telefon Xiaomi13TPRO luat de o lună de zile îmi apare ups a apărut o eroare am fost la Bancă și nu a știut ce să facă,la fel și la firma de telefonie.”

Postat in data: 04 feb., 2024

De ce nu mai pot instala aplicatia BT Pay pe telefon?
bt pay eroare aplicatie

„Am un telefon samsung s8 și am de mult aplicația bt pay. De curând an șters di greșeală aplicația iar acum nu o mai pot instala pe telefon. Îmi zice ca telefonul nu este compatibil cu noua versiune de
bt pay. Mă puteți ajuta. Vă mulțumesc.”

Postat in data: 02 feb., 2024

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
bt pay eroare

„Aplicatia BTPay a inceput sa dea eroare acum cateva saptamani la transferurile de orice fel. Am dezinstalat astazi aplicatia si am instalat-o la loc, dar de aceasta data nu pot configura aplicatia
deloc, aparand aceeasi eroare, „Ups… A aparut o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.”

Aplicatia era si este la versiunea cea mai noua. Nu se deschide deloc dupa ultima actualizare de la inceputul lunii ianuarie. Ce pot face?”

Postat in data: 29 ian., 2024

De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?
bt pay aplicatie

„De 2 zile încerc să instalez bt pay si în zadar. Mare brambureala!!! Ba id de logare, ba parola de internet banking!!! Nu funcționează!!!”

Postat in data: 22 dec., 2023

De ce trebuie sa reinstalez aplicatia BT Pay?

„Bună seara, de ce îmi scrie mereu să reinstalez aplicația ? Îmi bag nr de telefon, îmi vine mesajul îl bag și după aceea scrie să o reinstalez.”

Postat in data: 09 dec., 2023

Cum pot rezolva problema cu eroarea la aplicatia BT Pay?
bt pay eroare aplicatie

„După ce instalez aplicația BT PAY și introduc numărul de telefon declarat băncii, îmi apare ca este o eroare și sa reinstalez aplicația. Cum pot rezolva problema?”

Postat in data: 01 dec., 2023

De ce nu pot sa introduc codul de confirmare BT Pay?
bt pay ups eroare

„Recent mi am făcut cu mama mea card la Banca Transilvania pentru bursa de merit.Eu sunt minora.Mi am instalat aplicația și am introdus numărul meu de telefon pentru cod și îmi spune că să reinstalez aplicația și să vorbesc cu un părinte.Am introdus și numărul mamei care este declarat la bancă și nu mă lăsa să introduc codul manual. Cum pot rezolva problema?”

Postat in data: 10 nov., 2023

Nu se incarca aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?
bt pay problema

„De cateva zile nu se încarcă aplicatia BT Pay. Nu pot să fac plățile on line. Ce pot sa fac?
Va multumesc!”

Postat in data: 19 sept., 2023

De ce nu pot sa instalez aplicatia BT Pay?

„Nu reusesc sa instalez aplicatia BT Pay pe mobilul meu ( Xiaomi Android ) deoarece nu reusesc sa trec de pasul in care pe ecran mi se spune „Datele au fost inregistrate ” si dau click pe „Finalizeaza proces ” si apoi imi apare „Connection lost. There was a network error.Please check your connection.”A mai patit cineva la fel ? Cum
ati reusit sa rezolvati problema asta ? Multumesc”

Postat in data: 31 iul., 2023

Cum reinstalez aplicatia BT Pay pe alt telefon?

„De ce nu îmi pot reinstala bt pay pe alt telefon mobil?”

Postat in data: 12 iun., 2023

Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce?

„Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce???”

Postat in data: 03 iun., 2023

De ce apare „Ups… a aparut o eroare” cand fiul meu vrea sa foloseasca aplicatia BT Pay?
bt pay ups eroare

„Cand fiul meu intra pe aplicația BT pay , dupa 2 sau 3 secunde apare aceasta eroare : “Ups…a apărut o eroare. Te rugam sa iei legătura cu parintele tau si sa verifici daca datele introduse sunt corecte .” asi dorii sa stiu ce asi putea face in legătura cu aceasta problema ca sa poată fii remediata(am nevoie de un raspuns urgent .. trebuie sa fac o plata online!”

Postat in data: 19 mart., 2023

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
aplicatia bt pay copii

„Bună ziua! Am 16 ani și am un card de student la Banca Transilvania… Intampin probleme la achiziționarea produselor mereu îmi apare mesajul ” cardul dvs nu a putut fii înregistrat la Banca dvs.” Chiar daca eu am mai achiziționat lucruri cu el .. iar aplicația mobila nu funcționează apare mesajul ” ups.. a apărut o eroare , te rugam sa îți contactezi părinți pentru a verifica informațiile și să reinstalezi aplicația ”

Va mulțumesc pentru timpul acordat!”

Postat in data: 14 mart., 2023

Nu pot sa imi fac BT Pay, desi am 15 ani si cardul facut. De ce?
aplicatia bt pay copii

„bună ziua domnule Coman nu pot sa îmi fac bt pay și am 15 ani și am cardul făcut dar nu pot sa rezolv cu aplicația”

Postat in data: 04 mart., 2023

Problema cu aplicatia BT Pay: nu se mai incarca. Ce pot sa fac?
bt pay nu merge

Bună ziua în legătură cu aplicația btpay de pe tel de ieri nu se mai încarcă menționez ca ieri am fost intr-o zona cu semnal slab iar cind am vrut sa verific întrarea salariului a cerut o actualizare am dat și de atunci nu se mai actualizează și nici nu mai pot întra pe cont de pe tel nu am la dispoziție un laptop sa verific dacă as putea întra cu ID și parola dar de pe tel nu îmi da voie .
Mulțumesc aștept răspuns.

Postat in data: 08 feb., 2023

Nu pot intra in aplicatia BT Pay. Ce trebuie sa fac?
btpay aplicatie

Bună, nu pot întra în aplicația BT Pay. Parcă se încarcă aplicația încontinuu. Ce să fac ? Mulțumesc

Postat in data: 06 feb., 2023

De ce nu pot instala aplicatia BT Pay pe noul telefon?
bt pay

Buna.am și eu o problema cu aplicația Bt pat.sotul a schimbat tel am instalat aplicația pe tel nou .facem toate saterarile cu poze de buletin cu tot după care arată că se configurează și la final ne spune că nu se poate înregistra.tin sa precizez că pe tel vechi mergea.cum putem rezolva

Postat in data: 02 feb., 2023

BT Pay nu se mai deschide. Ce ar trebui sa fac?

Programul Bt pay nu se mai deschide. Ce ar trebui să fac ? Până acum două zile l-am putut folosi.

Postat in data: 30 ian., 2023