BT Pay

btpay aplicatie
Nu merge aplicatia BTPay. Ma puteti ajuta? [citeste tot]
btpay aplicatie
BTPay nu raspunde. Ce se intampla?

De pe data de 29.11.2022 BT PAY nu raspunde .Nu pot face plăti. Ce se întâmplă?

bt-pay-probleme
De ce nu pot sa introduc cardul in aplicatia BT Pay? Imi spune ca a intervenit o eroare.

Atunci cand introduc datele cardului în aplicația bt pay, spune ca a intervenit o eroare și sa încerc iar dar am încercat de multe ori în zile diferite și tot nu a mers. Ce fac?

Pot sa inchid online un cont la Banca Transilvania?

Pot sa inchid contul de la Banca Transilvania online, din aplicatie?

BT-Pay_adauga_card
De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

bt pay problema
Aplicatia BT Pay nu se incarca. Care este problema?

De fiecare data cand intru in aplicatia BT Pay imi spune acelasi lucru si nu vrea sa se incarce, care crezi ca ar putea fi problema? multumesc in avans pentru ajutor.

bt pay aplicatie
De ce nu imi merge aplicatia BT Pay?

De ce nu îmi mai merge aplicația bt pay nu mai pot vedea când mi se baga alocația

bt-pay-probleme
Aplicatia BT Pay nu se deschide! De ce?

Nu reusesc sa folosesc app BT pay.Intru pe ap.dar se tot incarca si nu se deschide.Se tot invarte cercul colorat dar nu se deschide ap.

bt-pay-probleme
Nu functioneaza aplicatia BT Pay. De ce?

Nu functioneaza aplicatia BT Pay. credeti ca e de la semnal???????

bt-pay-probleme
Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?

Buna ziua. Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT PAY. Imi apare mesajul securitate compromisa. am detectat o problema de securitate in aplicatie; va rugam reinstalati aplicatia. Am facut aceste lucru de f multe ori, am sunat la asistenta BT, am mers la sucursala si nu reusesc sa o folosesc.

Telefonul vechi este un samsung a 20e , iar cel nou este samsung A53

bt pay aplicatie
Aplicatia de pe telefon BT Pay nu se deschide si nu afiseaza soldul. De ce?

Bună ziua aplicația de pt tel BT plai nu se deschide se invirte și nu afișează soldul

Am o problema cu BT Pay: imi trimite mesaj de confirmare a platii pe un numar vechi de telefon. Ce pot sa fac?

Salutare! Am o problema,nu pot confirma platile online cu bt pay. Imi trimite mesaj de confirmare a platii pe un numar vechi de telefon,dar cand activez bt pay-ul imi trimite mesaj pe numarul actual(cel nou de telefon).

bt-pay-probleme
Nu pot instala aplicatia BT Pay pe telefon. Ce pot sa fac?

Bună seara. Vă contactez din Austria. Încerc să descarc aplicația BTplay pe telefon și îmi cere să vin cu buletinul la banca transilvania. Nu am cum deoarece nu mă aflu în România. Sunt la muncă acum în Austria. Ce pot să fac? Astept un raspuns de la dumneavoastra. Multumesc frumos pentru intelegere.

bt pay aplicatie
Nu-mi functioneaza aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?

Vă rog să mă ajutați, nu-mi funcționează aplicația BT Pay. Din 14.07.2022 imi pare „Inițializare wallet” încărcare date.

bt pay aplicatie
Nu pot sa-mi accesez aplicatia BT Pay, sunt in Germania. Ce pot sa fac?

Am actualizat toate datele personale la BT . Momentan sunt in GERMANIA și am nevoie de bt pay , pentru a-mi plătii facturile .
Vă rog din suflet să mă ajutați să pot folosi aplicația.
Vă mulțumesc anticipat.

bt-pay-probleme
Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adaugat in BT Pay. De ce???

„Din cauza unei probleme cu telefonul am fost nevoita sa il schimb si sa adaug iar in aplicatia BT Pay pe alt telefon. Dar imi apare mesajul “Ups…a intervenit o problema. Cardul este deja adugat in BT Pay. Si doar atat, in rest nu mai apare nimic, si vreau sa il fac ca sa imi pot vedea soldul si celelalte lucruri. Va multumesc!”

bt pay aplicatie
Pot folosi aplicatia BT Pay in Spania?

„Bună, când încerc să deschid aplicația BT Pay îmi zice „Se pare că a intervenit o eroare. Te rugăm să reincerci.” momentan sunt în Spania aș dori să știu dacă de poate folosi aplicația și aici. Mulțumesc”

Nu merge BT Pay. De ce?

„Nu se mai deschide BT pay. Ce pot sa fac?”

bt pay plata telefon
De ce nu merge aplicatia Bt pay?

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

bt pay aplicatie
Cum introduc codul pentru activarea aplicatiei BT Pay pe noul telefon Iphone?

Vreau să semnalez o problemă de înregistrare în BT Pay.
Zilele trecute am achiziționat un nou telefon, mai exact Iphone 13 Pro Max. Mi-am instalat aplicația, însă pentru înregistrare este necesar ca acel cod primit prin SMS să fie preluat direct din mesaje. La acest telefon această opțiune nu este posibilă, am încercat orice variantă posibilă, însă nu mă pot conecta. Vă rog să mă ajutați.
Mulțumesc anticipat!