bancnote

bancnota 50 de lire schimbare
Exista vreo banca din Romania la care pot schimba lirele sterline vechi? [citeste tot]
bancnota 50 de lire schimbare
Cum schimb bancnotele vechi de lire sterline recent iesite din uz?

Buna ziua. Am citit postarea dvs cu indicatii despre schimbarea bancnotelor vechi de 50,20,10 lire iesite din uz. de pe site-ul Bank of England se intelege ca se pot trimite prin posta/probabil curier, si se pot vira in cont cele noi. Se pot trimite din Romania prin UPS sau FEDEX, cost in jur de 200 lei. V-as ruga sa imi spuneti daca exista si o alta cale. Multumesc.

bancnota 50 de lire schimbare
Imi sunt refuzate pentru schimbare bancnotele de 50 de lire! Este legal?

Buna ziua, as dori sa ma ajutati cu un raspuns privitor la schimbarea bancnotelor din hartie de 50 de lire. Anglia a anuntat ca ii retrage din circulatie incepand cu 31 Sept 2022, dar mie deja imi sunt refuzate peste tot in Romania. Este legal?

reclamatie Raiffeisen Bank
Bancomatul Raiffeisen din Scornicesti, Olt, ramane mereu fara bani!

„Avem un bancomat în orașul Scornicesti jud Olt unde în toate sfârșitul de săptămâna nu sant bani menționez ca avem în zona
peste 800 muncitori de la drumul expres care sant cazați în oraș și au card raiffaizen și nu pot sa ridice bani ca nu sant

Puteți sa stabiliți cu firma sa alimenteze cu sume mai mari?”

Bancnota de 500 de lei emisa in 1 iulie 2005 mai este in circulatie?

Dupa moartea tatalui meu, am gasit printre hartiile lui cateva bancnote de 500 lei emise la 1 iulie 2005. Mai sunt in circulatie?
Daca nu mai sunt in circulatie, unde le pot schimba?

Unde se pot schimba monedele vechi si ce valoare au?

Vreau ca sa va intreb unde as putea schimba o Moneda de 5000 Lei din anul 2002 si una de 500 Lei din anul 2000 si ce suma de bani as primi in locul lor la ora actuala. Va multumesc anticipat.

Banii vechi se mai pot schimba?

Am gasit recent in casa, bine pusa, o suma din bani vechi care credeam ca mi-au fost furati la vremea respectiva. mai am vreo sansa sa pot schimba suma asta in banii curenti?