actualizare date personale

Cat dureaza ca banca sa-mi deblocheze cardul, daca am buletinul expirat?

Buna ziua am o intrebare la dumneavpastra cardul meu a fost blocat pe motiv Ca am buletinul expirat daca Maine imi iese buletinul si merg la banca cat dureaza sa Mil deblocheze? Multumesc

Postat in data: 07 feb., 2023

De ce mi se transmite ca nu am numarul de telefon mobil actualizat, cand vreau sa-mi inregistrez cardul in BT Pay?
BT-Pay_adauga_card

De ce mi se transmite că nu am Nr de telefon mobil actualizat la bancă cînd vreau să mi fie înregistrat cardul in aplicatia BT Pay?

Postat in data: 05 nov., 2022

Cum reactivez etoken BCR, daca mi-am schimbat numarul de telefon si sunt in strainatate?
etoken-bcr-aplicatie

Buna ziua. Va scriu in legatura cu aplicatia George si E-token. Eu sunt in strainatate si nu mai am aceelasi numar de telefon. Nu mai stiu parola de la E-token si nu ma lasa sa reactivez E-token…am incercat sa sun dar nu merge. A-ti putea va rog sa ma ajutati?

Postat in data: 04 nov., 2022

Nu pot finaliza actualizarea datelor la BRD. Ce trebuie sa fac?
nu functioneaza you brd

cum pot sa instalez aplicația YouBRD pe un alt telefon, pentru că nu se poate finaliza actualizarea datelor. Îmi cere de doua ori fotografia cărții de identitate, prima data îmi permite,selfie îmi permite, completeaz datele, iar a doua oara nu mai este disponibil butonul de fotografiere. Rog suport pentru această problema.

Postat in data: 31 oct., 2022

Termeni si conditii privind actualizarea datelor online la BRD

In ce conditii se poate face actualizarea datelor personale la BRD online, pe site-ul bancii?

Postat in data: 26 aug., 2022

Cum pot sa-mi actualizez datele personale la BRD, daca nu sunt in tara?

Buna seara ,locuim in spania si nu am mai fost in romania de 3 ani!As dori sa aflu cati banii sunt in cont am sunat la banca dar mi au spus sa actualizez datele dar nu stiu cum ,va rog daca se poate sa mi spuneti !

Postat in data: 26 aug., 2022

Trebuie sa actualizez datele personale la banca, dacă buletinul nu se va mai schimba niciodată?
banca transilvania actualizare date personale

„Bună ziua
Am constatat recent că BT a inchis contul bancar deoarece nu am
actualizat datele de contact. Din păcate contul este al bunicii de 86
de ani și datele din buletin nu se vor schimba niciodată.
Mulțumesc”

Postat in data: 29 iun., 2022

Cum pot activa aplicatia myBRD pe noul telefon?
Probleme aplicatie myBRD

Bună seara, am avut my brd activ și am schimbat telefonul, nu îl mai pot activa pe noul telefon, ce pot face.

Postat in data: 19 mart., 2022

Cum pot schimba numarul de telefon la aplicatia George BCR?
aplicatia_George-autentificare

Salut, tata are George aplicația și eToken și nu mai merge nici numele de utilizator și nu mai are nici numărul vechi. Cum poate schimba numărul?

Postat in data: 31 ian., 2022

ING este reclamata de clienti ca le-a inchis conturile, desi si-au actualizat datele personale

Postat in data: 08 iul., 2020