cont BRD

Cum pot sa fac un transfer instant din contul BRD in contul Raiffeisen Bank?

Buna seara ,cum pot sa fac un transfer instant din contul BRD in contul rafaiseen Bank?

cod utilizator aplicatie brd
Cum imi gasesc codul de client BRD?

Cum îmi găsesc codul de client BRD?

Termeni si conditii privind actualizarea datelor online la BRD

In ce conditii se poate face actualizarea datelor personale la BRD online, pe site-ul bancii?

Cum pot sa-mi actualizez datele personale la BRD, daca nu sunt in tara?

Buna seara ,locuim in spania si nu am mai fost in romania de 3 ani!As dori sa aflu cati banii sunt in cont am sunat la banca dar mi au spus sa actualizez datele dar nu stiu cum ,va rog daca se poate sa mi spuneti !

brd-reclamatie
BRD m-a anuntat dupa 14 ani ca am o datorie la un overdraft platit. E posibil?

Bună ziua!

În perioada 2004-2008 am luat un Overdraft de la BRD pe carel-am returnat în momentul în care s-a încheiat raportul de serviciu cuinstituția respectivă.

Zilele trecute(deci, după 14 ani) am fost sunat de la BRD sămi se comunice că am o datorie la banca în valoare 2500 lei.

Este posibil?
Mulțumesc!

you brd problema activare
Nu reusesc sa intru in cont. S-a blocat aplicatia YOU BRD?

„Buna ziua. Nu reusesc sa intru in cont de vreo ora. S a blocat aplicatia YOU BRD?”

youbrd-aplicatie
Aplicatia YOU BRD nu functioneaza, dar pot folosi cardul?

Buna seara, aplicatia YOU BRD nu functioneaza, imi apare la logare, parola incorecta. Intrebarea mea este urmatoarea, pot folosi cardul pentru a face cumparaturi din alte tari din afara UE? Sau pot scoate cash de la bancomatele din afara UE? Multumesc!Astept raspuns, este important

nickel transfer bani
Dintr-un cont nickel Franta cum pot transfera suma contului la BRD?

Dintr-un cont nickel Franța cum și în ce condiții pot transfera suma contului la brd sau revolut. Mulțumesc. Aștept răspuns urgent, de specialitate, exclus, comentarii în necunoștință de legislația și practicilor bancare, europene. Mulțumesc.

Unde gasesc codul de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Vreau sa-mi instalez My BRD Mobile, dar am verificat în contract și nu găsesc acel cod de activare, unde este mai exact în contract? Parcă țin ceva minte că mi s-a zis că este seria de la buletin, am încercat dar nimic.

La care banca sa-mi fac un card? Care are cel mai mic comision lunar de intretinere?

bună ziua, dacă as dori un card 💳 ce comision am pe luna 🌚 pentru întreținere?

Nu mai pot intra in contul BRD cu parola si sunt in alta tara, mi-am schimbat numarul de telefon. Ce pot sa fac?

Mi-am schimbat numarul de telefon deoarece m-am mutat in Anglia pe perioada de studiu. Ca prin urmare, nu am primit mobile token si acum nu ma mai pot autentifica cu parola.

Am nevoie de cont cat de repede posibil deoarece e singurul pe care il am si il folosesc, dar ei mi-au comunicat ca trebuie sa completez un formular care mi-l vor trimite pe email, dar nu am primit absolut nimic.

Poate ma panichez eu prea mult, dar nu se poate rezolva cumva mai repede? Sa schimbe numarul ala de telefon si sa imi deie access la cont?