Santander

card santander debito
Pot sa scot bani in Romania de pe cardul Santander Debito?

Pot sa scot bani după cardul Santander in Romania dacă nu este visa?
Este card de debito

santander germania credit
Am facut un credit auto la Santander Germania, dar nu am primit cartea masinii. Ce trebuie sa fac?

„Buna seara, am facut o finanțare auto in germania la santander in 2019 cu o rata fixa lunara de 225€ pe o durata de 5 ani si in 2020 am plecat din germania plătind bine ințeles ratele în continuare.

Anul acesta mam decis sa ma duc sa le dau restul de bani si sa inchid finantarea ca sa imi trimită cartea masini sa o pot inmatricula in romania, mai exact acum 3 saptamani am fost in germania la ei la banca am achitat restanța care o mai aveam si mi.au spus că in decurs de 2 saptamâni va veni cartea prin posta la adresa care am avuto in germania ( tin sa precizez că acolo inca sta sora mea ) si deja a trecut a 3 saptămână si nu a venit ce ar trebui sa fac ???
Va mulțumesc si astept raspunsul dumneavoastră.”

credit santander germania
Pot sa platesc ratele la creditul Santander din Romania?

Am și eu o întrebare.Am cumpărat o mașină din Germania printr-un credit la banca santander și as vrea sa plec acasă în România. Și întrebarea mea este pot sa plătesc ratele la banca și din România. Va multumesc

Cardurile emise de bancile din Anglia vor mai putea fi folosite in tarile din Uniunea Europeana in cazul unui Brexit?

Buna ziua, as avea o intrebare, mama mea are card la banca Sandander in Anglia, avand in vedere ca Anglia s-ar putea sa iasa din Uniunea Europeana, daca se va intampla acest lucru va mai putea scoate bani din Spania de la banca Santander de exemplu?

Pot sa retrag bani de la bancomat din Romania de pe un card Santander?

Lucrez in Londra si am doua carduri basic si un alt card de debit la banca Satander. Banii de salariul sunt virati pe cardul basic. Va rog sa-mi spuneti daca pot sa retrag bani de la bancomat din Romania mai precis din Bacau. O zi buna.

Am card Santander UK si nu pot vedea cati bani am pe el. Ce pot sa fac?

Buna ziua! Am card Santander din Londra, am venit in Iasi si nu am homebanking, nu pot vedea soldul cardului …ce ma sfatuiti sa fac?

Cum pot sa scot bani de pe un card MasterCard emis in Statele Unite de banca Santander?

Salut!Va rog sa ma ajutati in legatura cu un MasterCard emis in Statele Unite de banca Santander! Asta vara am lucrat acolo si m-am intors in tara cu toti banii castigati, dolari, varsati in acel card. Cum pot sa scot acesti bani de pe acest card si in ce conditii in Romania? Comisionul pereput de Santander il cunosc.Va multumesc!

Cate zile dureaza transferul in euro dintr-un cont ING din Romania intr-un cont Santander in Spania?

Dureaza cinci zile lucratoare transferul in euro dintr-un cont ING din Romania, intr-un cont Santander in Spania?

Daca am bani depusi la banca Santander, cum pot sa-i scot, fara sa merg in Spania?

Daca am bani depusi in Spania la aceasta banca, Santander, in afara de a ma prezenta in Spania sa-i scot, cum altfel ii pot recupera?