comisioane card bancar

Care sunt comisioanele si cursul valutar pentru retragerea de bani la bancomatele Euronet?

comisioane_euronet_dynamic-currency-conversion-euronet_ATM-ExchangeRate-curs-de-schimb

Postat in data: 08 feb., 2023

Pot scoate bani in Romania de pe un card Postbank din Germania?
card posbank

„Îmi pot scoate bani și din România dacă plec din Germania? am card la bank post”

Postat in data: 18 iun., 2022

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

Postat in data: 17 apr., 2022

Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?
postbank card

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

Postat in data: 16 apr., 2022

Care banci au cele mai mari dobanzi la depozitele in lei?
dobanzi depozite banci top

Postat in data: 22 mart., 2022

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?
postbank comision retragere bani atm

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

Postat in data: 14 mart., 2022

Care sunt cele mai bune carduri de credit?

Care sunt cele mai bune carduri de credit?

Postat in data: 28 oct., 2021

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare?

dobanzi-carduri-credit
La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare?

Postat in data: 18 mart., 2021

Brexitul inseamna comisioane bancare mai mari pentru transferurile de bani si folosirea cardurilor in Anglia

comisioane-carduri-plati-anglia-brexit
comisioane-carduri-plati-anglia-brexit

Postat in data: 08 ian., 2021

Care sunt bancile cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu?

curs-valutar-top-banci
Care sunt bancile cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu?
curs-valutar-top-banci

Postat in data: 23 dec., 2020

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi?

dobanzi-carduri-credit
Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi?

Postat in data: 01 dec., 2020

Revolut are comisioane mai mari decat bancile la retragerile de numerar si un curs valutar ascuns

Postat in data: 06 nov., 2020

Firma mea are o problema cu o plata facuta prin banca: cum o pot rezolva fara sa apelez la instanta de judecata?

Postat in data: 02 iun., 2020

Cum poti sa deschizi un cont bancar online la CEC Bank, de oriunde din lume, fara sa mergi la banca

pachet-cont-online-cec
pachet-cont-online-cec

Postat in data: 14 mart., 2020

BRD reduce de 10 ori comisionul pentru o plata in euro, dar ramane cea mai scumpa banca din Romania

Postat in data: 08 dec., 2019

BRD, cea mai scumpa banca din Romania, si-a batut recordul istoric la profit

Profitul net al BRD in ultimii 16 ani
BRD, cea mai scumpa banca din Romania, si-a batut recordul istoric la profit
Profitul net al BRD in ultimii 16 ani

Postat in data: 08 nov., 2019

Atentie la cardurile de credit in rate fara dobanda: este posibil sa platiti, in schimb, comisioane!

carduri-credit-rate-fara-dobanda
carduri-credit-rate-fara-dobanda

Postat in data: 05 nov., 2019

ING Bank majoreza comisioanele la platile si retragerile de pe card in lei, fiind obligata sa scada de 10 ori comisionul pentru platile in euro, de la 50 la 5 lei

comisioane-cont-card-euro-bcr-ing
comisioane-cont-card-euro-bcr-ing