comisioane card bancar

card posbank
Pot scoate bani in Romania de pe un card Postbank din Germania?

„Îmi pot scoate bani și din România dacă plec din Germania? am card la bank post”

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

postbank card
Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

dobanzi depozite banci top
Care banci au cele mai mari dobanzi la depozitele in lei? [citeste tot]
postbank comision retragere bani atm
Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

Care sunt cele mai bune carduri de credit?

Care sunt cele mai bune carduri de credit? [citeste tot]
dobanzi-carduri-credit

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare?

La care banca refinantez un card de credit cu dobanda mare? [citeste tot]
comisioane-carduri-plati-anglia-brexit

Brexitul inseamna comisioane bancare mai mari pentru transferurile de bani si folosirea cardurilor in Anglia [citeste tot]
curs-valutar-top-banci

Care sunt bancile cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu?

Care sunt bancile cu cel mai bun curs de schimb valutar euro/leu? [citeste tot]
dobanzi-carduri-credit

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi?

Care sunt cardurile de credit cu cele mai mici dobanzi? [citeste tot]

Revolut are comisioane mai mari decat bancile la retragerile de numerar si un curs valutar ascuns [citeste tot]

Firma mea are o problema cu o plata facuta prin banca: cum o pot rezolva fara sa apelez la instanta de judecata? [citeste tot]
pachet-cont-online-cec

Cum poti sa deschizi un cont bancar online la CEC Bank, de oriunde din lume, fara sa mergi la banca [citeste tot]

BRD reduce de 10 ori comisionul pentru o plata in euro, dar ramane cea mai scumpa banca din Romania [citeste tot]
Profitul net al BRD in ultimii 16 ani

BRD, cea mai scumpa banca din Romania, si-a batut recordul istoric la profit

BRD, cea mai scumpa banca din Romania, si-a batut recordul istoric la profit [citeste tot]
carduri-credit-rate-fara-dobanda

Atentie la cardurile de credit in rate fara dobanda: este posibil sa platiti, in schimb, comisioane! [citeste tot]
comisioane-cont-card-euro-bcr-ing

ING Bank majoreza comisioanele la platile si retragerile de pe card in lei, fiind obligata sa scada de 10 ori comisionul pentru platile in euro, de la 50 la 5 lei [citeste tot]