teapa bitcoin

cumparare bitcoin moonpay
Am fost pacalit de un broker sa cumpar bitcoin, iar acum nu mai raspunde. Cum pot recupera banii?

Am vost păcălit de un broker care după ce am plătit tot ce mia cerut nu miam mai raspuns am vasut ca dumneavoastră sunteți familiarizat cu astfel de cazuri și sper sa ma puteți ajuta și pe mine sa îmi pot recupera bani.

Am plătit prin mompay pentru contul meu https://merricksinvest.cc acolo aveam 3738 de dorari si casa ai redrac mia zis ca drepuie sa plătesc 15 la 100 din suma 3400 de lei am plătit și misa spus ca adoua zi imi intra bani în cont și au trecut o luna și nu miau mai intrat bani în cont.

Am investit in bitcoin cu compania Merricks Invest si nu mai pot recupera banii, spun ca sunt blocati in blockchain. Ce pot sa fac?

Buna seara, am o problema am investit o suma de bani cu compania Mericks invest si acuma numi mai pot recuperam banii, tot spun ca sunt blocati in blockchain Oare ar fi o posibilitate sai recoper
Va Multumesc

moonpay bitcoin frauda
Am luat teapa pe Telegram cu bitcoin. Cum pot sa-mi recuperez banii?

Am fost abordata pe telegram de un domn ca pot castia bani din bicoint si am depus bani tot mai insisa sa mai depun am ramas fara bani bine inteles ca la inceput am crezut dar am loat o mare teapa am un copil care il cresc singura va rog ajutatima sa imi recuperez bani

Am fost pacalita sa investesc in bitcoin. Mai pot recupera banii?

Bună ziua, va scriu pentru ca am fost înșelată prin aplicarea Moonpay. ..Am fost abordata pe Facebook pentru a ma înscrie în aplicația telegram în investiții în crypto cu bitcoin…având foarte multe datorii și un soț bolnav care nu poate muncii…miam dorit sa fac rost de bani pentru a plăti datoriile dar nu am făcut decât sa sa ma bag în mai multe datorii,am investit sume in jur de 15 000 de lei la care mi sa propus ca voi câștigă 50000 de $ dar după ce am achitat tot în momentul în care trebuia sa primesc banii au șters contul de pe telegram și am rămas în paguba uriașă…..

As putea sa mai recuperez banii pierduți?? menționez ca am toate dovezile de plată din aplicația bitcoin și în extrasul de cont ca am achitat aceste sume …
Va rog sa ma îndrumați ce trebuie sa fac sa îmi recuperez banii
Va mulțumesc!