cont George

Pentru inchidere cont BCR George exista o cerere tip?
bcr inchidere cont

„Pentru închidere cont BCR George exista o cerere tip și dacă da unde o găsesc.
M-am pierdut in căutările oline.
Multumesc”

Postat in data: 13 mart., 2024

Cum pot sa deblochez contul BCR, fara sa merg la banca?
BCR, inchidere cont

„Buna seara.Cum pot sa dezblocez contul blocat fics de 1 an (nu am stiut nimic,nu am fost anuntata) fara sa merg la banca ca ma aflu dupa hotare.In legatura ca a fost blocat contul ,la rindul sau si alocatia a fost suspentata de 1 an de zile.MULTUMESC”

Postat in data: 18 ian., 2024

george-eroare-aplicatie

„Buna ziua ,
Mi s-a blocat contul George cu eroarea 300.9, ma aflu un străinătate, ce pot sa fac?”

Postat in data: 16 ian., 2024

Cum inchid contul BCR, daca nu sunt in Romania?
BCR, inchidere cont

„Locuiesc in afara Romaniei si doresc sa inchid un cont curent la BCR, si cand am contactat BCR pentru asta au spus ca pot face inchide contul doar prin prezentarea la un sediu BCR.

Stiti cumva daca exista alte modalitati de inchidere a contului, care nu necesita deplasarea pana in Romania pentru asta?”

Postat in data: 11 dec., 2023

Este legal sa-mi ia comision la cardul de student BCR?
card student bcr

„Buna ziua, am intampinat o problema la faimosii BCR, am deschis acum cateva luni un cont, am intrebat concret si am spus ca pentru studenti, mi s-a spus ca da, am intrebat de comisioane sau alte plati aditionale, au zis ca nu exista, astazi ma trezesc cu o suma de bani pe minus, cica un comision de administratie, sun frumos la call center, mi se explica ca nu am respectat niste criterii, ii spun ca nu mi-au fost prezentate criterii, si imi spune constant ca am datorie la ei. Este legal?”

Postat in data: 18 iul., 2023

Cum se inchide un cont la BCR?

„Vreau sa inchid un card premium BCR, pentru ca mi s a spus daca nu l utilizez îmi ia 40 de lei. si nu mai vreau nici george. Cum inchid contul la BCR? Am vorbit cu asistență adă pe browser dar nu am inteles.”

Postat in data: 09 feb., 2023

Cum pot sa fac o reclamatie la BCR?
bcr reclamatie

Cum se poate face o reclamatie la BCR?

Postat in data: 28 nov., 2022

Cum reactivez etoken BCR, daca mi-am schimbat numarul de telefon si sunt in strainatate?
etoken-bcr-aplicatie

Buna ziua. Va scriu in legatura cu aplicatia George si E-token. Eu sunt in strainatate si nu mai am aceelasi numar de telefon. Nu mai stiu parola de la E-token si nu ma lasa sa reactivez E-token…am incercat sa sun dar nu merge. A-ti putea va rog sa ma ajutati?

Postat in data: 04 nov., 2022

Cum pot afla numarul contului meu IBAN de la BCR?
cum aflu numar cont iban bcr

Îmi spuneți cum pot afla nr. cont IBAN la BCR și celelalte dacă sunt în Anglia? Nu le am la mine.

Postat in data: 01 mai, 2022

La care banca din Anglia pot scoate bani de pe cardul George BCR cu un comision mai mic?
card-george-bcr

Buna seara, am si un cont bancar George la Bcr. Pot sa scot bani de pe el aici in Anglia si cu ce banci pot sa scot ca sa nu ia comision mare la bani?

Postat in data: 07 ian., 2022

Cum inchid un cont George la BCR?
card-george-bcr

Am deschis un cont George la Bcr si inca nu am primit cardul respectiv si nici nu am depus nici un ban in contul respectiv,nu am plătit absolut nimic pentru deschiderea acelui cont,acum doresc sa il închid vreau sa stiu trebuie sa plătesc ceva sau pur si simplu fac o cerere pt a-l închide? Multumesc

Postat in data: 04 ian., 2021