George BCR

bcr reclamatie
Cum pot sa fac o reclamatie la BCR?

Cum se poate face o reclamatie la BCR?

aplicatii mobile banking
Care sunt cele mai apreciate aplicatii de mobile banking?

Cum aleg cea mai buna aplicatie de mobile banking? Care sunt cele mai populare?

problema george bcr
Cum recuperez numele de utilizator la aplicatia George BCR?

Cum pot recupera cod utilizator la aplicatia BCR?

aplicatia_George-autentificare
Nu pot accesa aplicatia George, imi da eroare. E vreo problema cu sistemul IT?

Am un cont BCR din care vreau sa fac plăti. In țara, recent, puteam accesa rapid aplicația George. De aici din Armenia nu pot face asta (momentan) cu toate ca ieri, platforma funcționa in parametri optimi. Eroarea nu pare a fi legată de semnalul/viteza la Internet. Posibil sa fie o problema de IT la banca din România.

Am identificat pe Internet o potențiala “portița” de a afla cauza nefuncționării unor platforme bancare și vreau sa sesizez faptul ca nu îmi pot accesa conturile BCR de pe platforma George. Eroarea are nr. 300. Mulțumesc pentru asistenta!

etoken bcr aplicatie
Cum pot sa reactivez aplicatia eToken BCR?

„Mi s-a blocat contul card George și îmi cere să reactivez eToken. nu ma descurc.”

problema george bcr
De ce nu-mi pot actualiza datele personale cu aplicatia George BCR?

„Buna ziua! Nu-mi pot acctualiza datele. Dupa ce fac poza imi da eroarea” A aparut o eroare la prelucrarea imaginii ….” Am incercat si cu poza la rezolutie mai mica ,telefoane Pixel 5 si Iphone13”

card-george-bcr
Pot sa incasez salariul pe un card din Romania daca lucrez in Anglia?

Dacă am cont deschis în România și lucrez în Anglia pot sa încasez salariul pe acest card?

etoken bcr aplicatie
Ce fac daca am uitat parola etoken BCR?

Mama mea a uitat parola la etoken, cum o poate afla? la *2227 se vb foarte răstit și cauta tot felul de motive nu vor sa o ajute.

problema smart mobile raiffeisen
Nu mai pot folosi aplicatia Smart Mobile dupa actualizare, nu mai este compatibila cu telefonul meu. Ce pot sa fac?

Se pare ca au vrut sa imbunatateascai aplicatia Smart Mobile doar pentru clientii care au telefoane peste IOS 13. Eu nu mai pot folosi aplicatia de pe telefon deoarece am IOS 12.5.5 Cu siguranta ca mai sunt si alti clienti care au aceeasi problema.
Am fost la o sucursala Raiffeisen si mi-au spus ca nu ma pot ajuta. Care ar fi rezolvarea problemei? Exclus schimbarea telefoanelor!

etoken bcr
Mi s-a blocat etokenul aplicatiei George BCR. Ce pot sa fac?

Cum pot lua legatura cu bcr? Sunt Din Republica Moldova am sunat nu raspunde nimeni am scris tot asa mi so blocat etokenul, ce pot face?

Cum pot face tranzactia de pe card Livret A pe card de debit George BCR?

Spune ti mi va rog cum pot face tranzactia de pe card livret a pe card mastercard,sau pe un card debit george? multumesc

Cum pot afla parola etoken BCR?

Cum pot afla parola etoken?

george-aplicatie-amprenta-logare
De ce nu pot sa deschid aplicatia George BCR?

Buna ziua. De ce nu pot deschide alicatia George imi arata cod eroare300. 9.ZVBO9mNK
Pentru actualizare de date am fost la banca de curând.
Va rog sa ma ajutati cumva. Mulțumesc

george-bcr-aplicatie
Nu pot accesa aplicatia George. Imi arata ca nu am acces la internet. De ce?

Nu pot accesa aplicația George. Îmi arată ca nu am acces la internet. De ce? Am vrut sa actualizez aplicatia etoken, dar nu
eusesc, apare cod eroare 300.9.8.klnzse6.

aplicatia_George-autentificare
Cum pot schimba numarul de telefon la aplicatia George BCR?

Salut, tata are George aplicația și eToken și nu mai merge nici numele de utilizator și nu mai are nici numărul vechi. Cum poate schimba numărul?

aplicatia_George-autentificare
Nu functioneaza aplicatia George. Ce pot sa fac?

Nu funcționează aplicatia George, imi da mesaj ca nu am internet desi am internet nelimitat. Ce pot sa fac?

etoken bcr
Mi-am uitat parola etoken BCR. Cum pot seta alta parolă?

Mi-am uitat parola etoken. Cum pot seta altă parolă?

cod-etoken-george
Cand si unde trebuie sa introduc codul de 4 cifre din tokenul BCR in aplicatia George?

Bună ziua! De aprox. 10 zile am fost la o sucursală BCR ptr. instalarea aplicației GEORGE pe laptop.

Am primit un Diapozitiv Token, am fost și instruită cum să folosesc dispozitivul, și un contract care conține Codul de Utilizator.

Pe aplicatia instalată https://login.bcr.ro/users/login, trebuie să urmez următorii pași:

1) la COD TOKEN/eTOKEN complectez codul primit de la Banca BCR

2) Apas tasta ON de pe Token,

3) Apas tasta 1

4) Complectez cu codul generat la căsută solicitată!

INTREBARE: Când trebuie să INTRODUC CODUL din 4 cifre pe Token? Am încercat după pasul 2): ON și după pasul 3) Tasta 1. Tokenul nu generează nici un cod! Deocamdată nu mă descurc și am mare nevoie de urmărirea contului de acasă, de pe laptop. Mulțumesc anticipat!

Să aveți o zi excelentă!

george-bcr-aplicatie
Cum aflu numele de utilizator la aplicatia George, fara sa sun la BCR?

Cum aflu numele de utilizator la aplicația George, fără sa sun la BCR?