retragere bani bancomat

Pot scoate bani in Romania de pe un card VR Bank?
card vr bank

Buna ziua,am card de la Vr-bank din Germania,pot scoate banii in Romania? Multumesc frumos

Postat in data: 29 ian., 2023

Pot scoate bani de pe cardul Postbank, daca nu am pinul?
card postbank

Bună seara am un card girocard de la Postbank dar nu mai am pinul pot scoate bani de pe el?

Postat in data: 17 dec., 2022

Nu pot retrage bani de pe cardul Postbank in Romania. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua,am și eu o problemă cu cardul Postbank,nu pot retrage bani de pe el aici în Romania,înapoi în Germania nu ma pot întoarce să plec la bancă,bani pe el sunt că stiu că mia intrat ultimul salariu,acces la aplicatie nu am,am scris lor dar nu sa mai rezolvat nimic,îmi zic să sun pe un numar dar nu vorbesc Germana,mă puteți cumva ajuta?

Postat in data: 21 nov., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

Postat in data: 17 apr., 2022

Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?
postbank card

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

Postat in data: 16 apr., 2022

De la ce banca pot scoate euro cu un card facut in Italia?

Am card facut in italia. vreau sa scot euro. la ce banca se poate in Romania?

Postat in data: 21 mart., 2022

Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?
postbank comision retragere bani atm

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

Postat in data: 14 mart., 2022

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

Postat in data: 09 mart., 2022

De unde pot scoate bani de pe cardul Livret A emis de Banque Postale din Franta?

Am un card de franta se numește livretA e un card Postal de unde pot scoate bani?

Postat in data: 15 feb., 2022

Pot sa scot euro de la bancomatele Banca Transilvania?

Daca am un cont in euro la Banca Transilvania si am bani in euro pe el si ma duc la bancomat, pot sa extrag bani in lei sau numai in euro merge?

Postat in data: 11 feb., 2022

De pe cardul Bancoposta unde pot scoate bani in Romania?
card bancoposta

Am un card de la posta Italia Bancoposta ,de unde pot scoate bani in Romania? Va multumesc

Postat in data: 07 feb., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Postbank la ghiseul unei banci, cu buletinul?
card posbank

Bună seara! Soțului meu i sa blocat cardul postbank făcut în Germania în România la BRD . Vrem sa scoatem banii din cont doar cu buletinul știți la ce banca trebuie sa mergem în Romania ? Sau trebuie sa mergem în Germania ?

Postat in data: 05 feb., 2022

Daca am card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania?

Daca am card BancoPosta din Italia sau un oarecare card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania??.multumesc

Postat in data: 02 feb., 2022

ING Bank majoreza comisioanele la platile si retragerile de pe card in lei, fiind obligata sa scada de 10 ori comisionul pentru platile in euro, de la 50 la 5 lei

comisioane-cont-card-euro-bcr-ing
comisioane-cont-card-euro-bcr-ing