card euro

Care sunt comisioanele si cursul valutar pentru retragerea de bani la bancomatele Euronet?

comisioane_euronet_dynamic-currency-conversion-euronet_ATM-ExchangeRate-curs-de-schimb

Postat in data: 08 feb., 2023

Pot sa transfer bani pe cardul Nickel dintr-un cont din Romania?
card-nickel-franta

Daca am cont in Romania și primesc salariu in cont in la bt Transilvania pot sa transfer pe cardul nikel bani de cheltuială în Franța!?

Postat in data: 03 feb., 2023

Pot scoate bani in Romania de pe un card VR Bank?
card vr bank

Buna ziua,am card de la Vr-bank din Germania,pot scoate banii in Romania? Multumesc frumos

Postat in data: 29 ian., 2023

Cardul Nickel e blocat si nu pot face plati. Ce pot sa fac?
card nickel login

Bună ziua! Cu cardul nikel nu pot efectua plăți si mia aratat ca cardul e blocat ce pot face, mă puteți ajuta. Mulțumesc anticipat.

Postat in data: 28 nov., 2022

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul Postbank în cardul Revolut?
limita retragere numerar card postbank

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul postbank în cardul de revolut? Sau asi putea sa fac Mao multe transferuri într-o zi sa fac sa fac și pe revolut și pe cardul Transilvania?

Postat in data: 27 nov., 2022

De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?
card posbank

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Postat in data: 19 nov., 2022

Se poate verifica cardul de Germania Postbank in Romania?
card posbank

Buna ziua .as vrea sa va intreb daca se poate verifica cardul de germania bankpost in romania???va multumesc

Postat in data: 31 aug., 2022

Nu primesc SMS cu codul pentru cardul Ma French Bank. Ce pot sa fac?
mafrenchbankcard

buna ziua, miam facut un card MA FRENCH BANK dar din pacate codu numi mai vine spunetimi va rog ce pot face

Postat in data: 18 aug., 2022

La ce banca din Romania pot scoate bani de pe cardul Nickel și cât e limita pe zi?
plafon retragere bani card nickel

„Bună seara, dacă am un card Nickel făcut în Franța spuneti mi va rog la ce banca din România pot scoate bani și cât e limita pe zi?Pot scoate euro sau lei și într-o luna cât am voie sa scot de pe el?dar în Franța care este limita.Va multumesc”

Postat in data: 30 iun., 2022

Cum pot sa deblochez cardul Sparkasse blocat in Germania?
sparkasse cont banca

„Buna ziua, ce soluție este pentru cardul meu Sparkasse blocat anul trecut în Germania, nu cunosc limba, nu am on line bank, menționez că am cont deschis în euro la Banca Transilvania ,mulțumesc.”

Postat in data: 14 iun., 2022

Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?
nickel card bancomat

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

Postat in data: 11 mai, 2022

Daca am card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania?

Daca am card BancoPosta din Italia sau un oarecare card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania??.multumesc

Postat in data: 02 feb., 2022

Cand mergi in alta tara, nu folosi cardul ING si nu scoate euro de la bancomatele Euronet!

curs-schimb-euro-leu-card-dec2019
curs-schimb-euro-leu-card-dec2019

Postat in data: 24 dec., 2019

BRD reduce de 10 ori comisionul pentru o plata in euro, dar ramane cea mai scumpa banca din Romania

Postat in data: 08 dec., 2019