Provident

Stergere Biroul de Credit
Cum pot sterge din Biroul de Credit creditele online de la IFN-uri?

„Buna ziua. Aș avea nevoie de ajutorul dumneavoastră pentru ștergerea din Biroul de Credit. Mias dori sa fac un credit pentru un apartament și încă rezult cu negativ.

In urma cu 4 ani am aplicat la credite online tip HoraCredit, Oceancredit și încă 2 e societăți similare cu credite pentru sume de maxim 2000 de lei. sunt plătite toate dar cu intarziere. la activ mai am un credit la Provident care este in curs de plata.

ideea e că rezult in baza de date la anaf și aș dori sa mi se șteargă biroul de credit.”

ultimo portofolio debt colection agency b2kapital
Cum iau legatura cu Ultimo Portofolio, pentru plata datoriei?

Buna ziua si ma scuzati de deranj
Am facut o prostie acum ceva timp si am luat bani de la Provident.. luptandu ma cu un divort , un copil,si o chirie ..clar nu am putut sa mai achit nimic firmei respective
M au preluat o firma de recuperare ..Berja si Dorcioman..ceva de genul.. in momentul de fata mai am de achitat la ei 1240 ..dar m au anuntat ca e posibil sa se recalculeze si sa fie si mai mult ..sa iau legatura cu firma Ultimo Portofolio investion si sa imi spuna ei pretul final pe care trebuie sa il platesc …
nu v as fi scris daca numarul lor dupa internet nu functioneaza ..mi se inchite apelul instant ..si da stiu ca in Romania este alta firma …sincer o iau razna ..vreau sa rezolv situatia cat mai repede si nu am cu cine ..nu e corect ..mai si gresim.. trebuie sa ni se dea dreptul sa rezolvam situatia

Ce faci daca nu poti sa platesti ratele la credite, dupa ce le-ai amanat? Ghid lansat de Provident [citeste tot]