card Barclays

Pot folosi cardul Barclays in Romania?
card barclays romania

„Pot folosi cardul de barclays in Romania?”

Postat in data: 08 mart., 2024

Mai pot sa scot banii de pe card, daca l-am pierdut?

Buna ziua. am si mare eu nevoie daca ma poate ajuta cine va. mi am pierdut portofelul cu toate actele dintre care aveam acolo cardul bancar de la banca Barclays, nu cred ca o sa mil inapoieze cine va, o intrebare:

daca eu am sort codu la card si acont number, pot scoate bani de unde va din Romania?

De fapt am toate datele la card ptc am mobile banking pe telefon.

pot face ceva in privinta asta? multumesc anticipat

Postat in data: 30 dec., 2018

Pot sa verific cati bani am pe cardul Barclays la ATM-urile din Romania?

Pot sa verific la ATM-urile din Romania cati bani mai am pe un card Barclays emis in Anglia?

Postat in data: 02 feb., 2017

De la ce bancomat pot scoate lei de pe un card Barclays si care este comisionul?

Am un card Barclays si acum am venit in tara si vreau sa scot bani de pe el. O cunostinta mi-a spus ca se poate la bancomatul Idea Bank. Vreau sa va intreb ce comision mi se ia la retragerea banilor de pe card?

Postat in data: 09 ian., 2017

Pot sa scot toti banii de pe un card Barclays la ghiseul unei banci din Romania?

Am un card Barclays si as vrea sa stiu daca pot scoate de pe el, la ghiseul unei banci din Romania, toti banii deodata, pentru ca stiu ca la bancomate exista o limita zilnica. Daca da, la ce banci se poate si cat e comisionul?

Postat in data: 15 dec., 2016

Pot sa fac un card la o banca din Romania pe care sa-l trimit copilului sa-l foloseasca in UK?

Buna ziua. Am vazut ca Raiffaisen BANK este corespondentul Barclay BANK din UK. Fiul meu locuie?te de trei luni in Birmingham unde lucreaza de doua luni dar nu stie lb engleza asa de bn cat sa se duca la banca pentru a-si face card. Deoarece el nu se descurca si nu cunoaste pe nimeni acolo care sa il ajute m-a interesa daca eu pot sa i fac un card in Romania pe care sa il trimit ulterior si pe care el sa il foloseasca acolo pentru a-si incasa cecurile.

Postat in data: 09 dec., 2016

Cum pot sa scot bani de pe un card MasterCard emis in Statele Unite de banca Santander?

Salut!Va rog sa ma ajutati in legatura cu un MasterCard emis in Statele Unite de banca Santander! Asta vara am lucrat acolo si m-am intors in tara cu toti banii castigati, dolari, varsati in acel card. Cum pot sa scot acesti bani de pe acest card si in ce conditii in Romania? Comisionul pereput de Santander il cunosc.Va multumesc!

Postat in data: 21 oct., 2016

Am incercat sa scot 300 de lire de pe cardul Barclays dar bancomatul nu mi-a dat nimic. Ce pot face?

Am un card Barclays valabil 1 an facut de fabrica la care lucrez, am incercat sa scot 300 . Banii i-au retras din cont dar bancomatul nu mi-a dat nimic. Ce pot face?

Postat in data: 26 iul., 2016

Pot sa scot bani de pe un card Barclays in Romania, la bancomat sau la ghiseul bancii?

Buna seara, am un card Barclays (UK). M-am intors in tara si as vrea sa scot bani de pe el. Care ar fi cea mai buna solutie? Doar de la bancomat sau pot si la ghiseu? O sa pot scoate doar lei, sau se pot scoate si lire? Acolo puteam scoate maxim 300 de lire pe zi, presupun ca daca mi se convertesc banii o sa scot un maxim de 1800 ron pe zi. Trebuie anuntata banca de acolo, sau cum sa fac? Este un card Visa. Va multumesc!

Postat in data: 28 oct., 2015

De ce nu pot sa scot bani de pe un card Barclays emis in UK la un bancomat in Romania?

Am un card din UK de la BARCLAYS si nu pot sa scot bani. Am prieteni in alt oras din Romania si ei pot sa scoat? nu au nicio problema. Vreau sa stiu eu de ce nu pot sa scot. Imi zice ca Cipul nu poate fi gasit.

Postat in data: 20 oct., 2015