ATM

reclamatie Raiffeisen Bank
Bancomatul Raiffeisen din Scornicesti, Olt, ramane mereu fara bani!

„Avem un bancomat în orașul Scornicesti jud Olt unde în toate sfârșitul de săptămâna nu sant bani menționez ca avem în zona
peste 800 muncitori de la drumul expres care sant cazați în oraș și au card raiffaizen și nu pot sa ridice bani ca nu sant

Puteți sa stabiliți cu firma sa alimenteze cu sume mai mari?”

nickel card bancomat
Pot sa scot bani de pe cardul Nickel la bancomatele din Moldova?

„Ași dori să intreb despre card nickeli Meam făcut card nickeli la Franța de la Tabac și am venit la
Moldova cu el. Întrebarea mea este daca poți să scot bani depe nickeli la bancomatele Moldova”

card posbank blocat
Care este limita maxima la platile si retragerile de numerar cu cardul Postbank?

Buna seara! Urmeaza sa fac o lucrare dentara in Romania si nu as vrea sa merg cu prea multi bani cash la mine.
Am luat legatura cu medicul dentinst si m-a informat ca pot plati si cu cardul. Imi puteti spune va rog ce suma pot plati maxim cu un card normal de la Postbank? Este card cu Vpay. Lucrarea va costa cateva mii de euro.

Pot sa scot bani in Romania de pe cardul german Volksbank?

Bună ziua. Am card in euro la Volksbank in Germania pe care încasez salariul. In mai plec in România in concediu. Pot sa scot bani in România de pe cardul Volksbank? Cat este comisionul?

postbank card
Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

De la ce banca pot scoate euro cu un card facut in Italia?

Am card facut in italia. vreau sa scot euro. la ce banca se poate in Romania?

postbank comision retragere bani atm
Pot sa scot bani din Romania de pe un card Postbank? Nu am procent?

Salut, asa o intrebare!! Ma aflu la Germania si am card de la Post Banc, voi putea scoate bani de la Romania?? Nu o sami ia procent??

De la ce bancomat pot retrage dolari cu un card din strainatate?

Bună ziua, imi puteti spune va rog de la ce bancomat sau banca din tara pot retrage dollari? Eu am un card din strainatate cu dolari.

Pot sa scot euro de la bancomatele Banca Transilvania?

Daca am un cont in euro la Banca Transilvania si am bani in euro pe el si ma duc la bancomat, pot sa extrag bani in lei sau numai in euro merge?

Daca am card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania?

Daca am card BancoPosta din Italia sau un oarecare card emis in Europa, pot scoate euro de la un atm in Romania??.multumesc

comisioane-carduri-plati-anglia-brexit

Brexitul inseamna comisioane bancare mai mari pentru transferurile de bani si folosirea cardurilor in Anglia [citeste tot]

Cardurile, ATM-urile si POS-urile Raiffeisen nu functioneaza, dar clientii bancii au ramas fara bani in conturi [citeste tot]
curs-schimb-euro-leu-card-dec2019

Cand mergi in alta tara, nu folosi cardul ING si nu scoate euro de la bancomatele Euronet! [citeste tot]