token BRD

probleme you brd
Nu merge sa fac selfie la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

Nu merge sa fac selfi la portret pentru a reinstala aplicația you brd. Ce pot sa fac?

probleme you brd
De ce trebuie sa reiau pasii pentru activarea aplicatiei YOU BRD?

Am activat aplicatia You BRD dar dupa aproximativ 1 saptamana trebuie sa reiau pasii, pare absurd sincer daca e nevoie de asa ceva la fiecare saptamana.
Care este motivul reluarii ancestor pasi care oricum au durat foarte mult.
O zi buna!

nu functioneaza you brd
Nu merge activarea aplicatiei YOU BRD, imi da eroare. Ce pot sa fac?

Bună seara. Incerc sa activez aplicatia de 3 saptamani , am incercat prin ambele metode: am fost la banca si nu s a putut activa , aparea eroare tehnica , dar de asemenea, aceeasi eroare o primesc si in momentul in care incerc sa o activez singura cu fotografierea buletinului. Ma puteti ajuta va rog?

probleme you brd
Am probleme cu aplicatia YOU BRD! Nu mai merge sa ma loghez. Ce pot sa fac?

Bună ziua! Am probleme cu aplicatia you brd. Nu mi merge sa ma loghez. Îmi spune ca ultimele cifre din numărul cardului este inexistent. Mulțumesc!

nu functioneaza you brd
Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Nu reusesc sa activez aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

Probleme aplicatie myBRD
Am reinstalat aplicatia mybrd si nu ma mai pot loga. Ce trebuie sa fac?

una dimineata!
Am dezinstalat aplicatia My BRD, iar dupa ce am reinstalat-o nu imi da
optiunea de a ma loga din nou . Imi zice sa „Activeaza acum”.
De ce nu am optiunea de a ma autentifica?

activare aplicatia you brd
Se poate activa online aplicatia YOU BRD?

Ar fi frumos să fim anunțați de faptul ca momentan nu se poate utiliza activarea aplicației online.

Și tot la fel de frumos ar fi sa se facă ceva în privința asta pentru ca eu în oraș nu am sediu BRD și trebuie sa conduc 40 min doar pentru a-mi activa aplicația.

Cum instalez aplicatia YOU BRD, daca mi-am schimbat numarul de telefon?

Bună dimineața. Am și eu o problemă cu un card de elev BRD. As dori să activez aplicația pe alt număr și nu pot, am actualizat datele cu câteva zile în urmă și nimic. Vechiul număr era pe abonament și l am întrerupt chiar în luna când am făcut cardul, de atunci nu am mai avut aplicația.

Cum intru in aplicatia YOU BRD de pe laptop?

„Cum intru in contul BRD de pe laptop?”

cod utilizator aplicatie brd
Unde gasesc numar client BRD sau codul de activare?

Unde pot gasi nr client BRD sau cod activare aplicatie?

you brd problema activare
Nu merge aplicatia BRD. Imi spune ca BRD token a expirat. Ce trebuie sa fac?

„Nu merge aplicația you brd. Îmi spune că brd token a expirat, apoi îmi cere sa bag CNP-ul și numărul de telefon ca să primesc un cod. După ce bag codul îmi apare mesajul „Oops something went wrong” și îmi cere sa repet pașii anteriori și același lucru, e într-un loop de erori.”

youbrd-aplicatie
Nu merge aplicatia you brd. Imi spune ca brd token a expirat. Ce pot sa fac?

Probleme aplicatie myBRD
Cum as putea sa-mi activez mybrd token mobile?

Bună! Cum aș putea sa- mi activez mybrd token mobile? Vă mulțumesc!

youbrd-aplicatie
Cum descarc aplicatia YOU BRD in calculator/laptop?

Cum descarc aplicatia YOUBRD in calculator/laptop?

Unde gasesc codul de activare pentru aplicatia myBRD Mobile?

Vreau sa-mi instalez My BRD Mobile, dar am verificat în contract și nu găsesc acel cod de activare, unde este mai exact în contract? Parcă țin ceva minte că mi s-a zis că este seria de la buletin, am încercat dar nimic.

Nu mai pot intra in contul BRD cu parola si sunt in alta tara, mi-am schimbat numarul de telefon. Ce pot sa fac?

Mi-am schimbat numarul de telefon deoarece m-am mutat in Anglia pe perioada de studiu. Ca prin urmare, nu am primit mobile token si acum nu ma mai pot autentifica cu parola.

Am nevoie de cont cat de repede posibil deoarece e singurul pe care il am si il folosesc, dar ei mi-au comunicat ca trebuie sa completez un formular care mi-l vor trimite pe email, dar nu am primit absolut nimic.

Poate ma panichez eu prea mult, dar nu se poate rezolva cumva mai repede? Sa schimbe numarul ala de telefon si sa imi deie access la cont?

Mi s-a blocat tokenul la MyBRDnet si la telefon nu raspunde nimeni. Ce pot sa fac?

Mi s-a blocat tokenul la mybrdnet, mi-a spus ca am introdus un cod gresit, desi am pus codul corect.
Sun de peste o ora la telefon la BRD, dar nu raspunde nimeni. Am incercat sa sun la angajatii de la unitate la care merg eu, pe care-i cunosc, dar toti se dau sifonabili, de ce-i deranjez, ca trebuie sa sun la call centr. Dar daca raspunde doar robotul, ce sa fac? Trebuie sa fac o plata urgenta si nu reusesc.
Sunt client la BRD de 20 de ani si de multe ori m-au calcat pe nervi, au o atitudine inadmisibila, nu-mi place, sunt lucruri pe care nu le putem tolera si o sa ma mut la alta banca.