Etichete: internetul

Cum fac o plangere la Vodafone? Nu merge internetul pe telefon!
vodafone-reclamatie-abonament

Buna seara! Doresc sa formulez o plângere împotriva unei angajate Vodafone deoarece de 3 zile mi-am activat o opțiune roaming 15 care mi-a mers Internetul jumate de zi dupa care am inceput sa sun la Vodafone, am vorbit cu diferiți angajați foarte amabili in a ma ajuta, mi-au zis sa inchid telefonul sa il repornesc etc.

Dar aseara nu mergea netu, eram in centru Elveției si cand am sunat sa vedem de ce nu merge Internetul pana la urma, deoarece zicea baiatu sa sun din nou daca nu merge, dar ce sa zic o domnișoara a zis sa incercam din nou si va trebui sa mearga, dar tot nu merge.

Am sunat inapoi cum mi-a si zis doamna dar a raspuns alta doamna care mi-a vorbit foarte urat si mi-a inchis apelul ai sunt urgente domnule, deci eu nu am urgentă ca nu am internet intr-o tara straina si sunt in vacanta.

Apoi am sunat din nou si ma pus pe mute si m-au lasat sa astept in apel bataie de joc. Ce se intampla am înregistrările care le aveti si voi luati măsuri oricum fac plângere protecția consumatorilor deoarece meritam un raspuns de ce nu merge Internetul de 3 zile mi se spune ca am internet dar nu stiu de ce nu merge de ce am platit 15€ sa ma uit la el inainte sa achiziționez opțiunea.

Sora mea a sunat din tara si a vorbit cu voi si ati spus luați opțiune ca este foarte bune si Etc si acuma nu mai e buna ca am doar un 1gb, trebuia sa mi se spună nu sa astept 4 zile pentru asta nu? Luați măsuri la doamna care nu stie sa isi faca treaba la locul de munca sa vorbească in halul asta!

Am vorbit cu doamne in intervalele acestea 21:10 si 21:35 cand mi sa vorbit foarte arogant si jignitor
Sunt client Vodafone asa se comporta cu un client de al vostru !

Sunt client Vodafone am fost mințit ca imi merge opțiune 15€ si de 4 zile nu am internet una imi spune la telefon ca mi-a expirat in 4 ore 12gb alta ca mai am internet dar trebuie rectificat in sistem sunt plecat in tara straina si

Angajații Vodafone vorbesc arogant si spun aveti o urgentă, asta nu e urgentă atunci ce este…

Postat in data: 15 feb., 2022