Etichete: reclamatie operator BRD

Un operator BRD n-a vrut sa-mi spuna daca mi-au intrat banii pe card din Germania. Unde pot sa-l reclam?

Doresc sa reclam un operator decis BRD ce nu a dorit să mă ajute, cu toate ca i am oferit tot e datele corecte mi a fost refuzat informația,

Am sunat in legatura cu o depunere din germania la care mi a fost transferat o sumă de banii la 08.02.23
Am dorit să aflu dacă mi au fost intrati banii pe cont la care doamna Roxana p… de la brd ci mi au cerut informati de siguranță iam oferit aceste date CNP LOCUL nasteri agenția brd unde am facur contul ,ultima depunere etc. La care doamna mi au zis ca nu poate sa imi ofere aceste info precum eu nu am spus corect ultima depunere cu toate ca am extras de cont si i am dat corect datele la ultima depunere apoi mi au zis ca nu ma poate ajuta si sa mi aduc aminte cand am depus ultima sumă de banii apoi sa fiu in posesia cadului bancar i am transmis ca nu il am la indemana apoi mi a zis sa revin cand mi a duc aminte ultima depunere sau sa fiu in posesia cardul,

Eu am incercat sa explic ca i am oferit toate datele corecte so de ce nu pot sa fiu ajutat cred ca mi a încălcat dreptul de a fiu info…
si ajutat asa persoane fără experiență nu au ce cauta in centrala BRD bucuresti

Postat in data: 11 feb., 2023