Etichete: Am fost

Daca am fost inselat pe site-ul OLX, pot face la banca refuz de plata?
brd refuz de plata

„Am fost înșelat pe site-ul OLX unde am fost victima unui atac de tip phishing timp in care contul meu de lei de la BRD a fost golit de către o persoană necunoscută, ulterior cardul meu a fost blocat de banca și am primit un mesaj in care au precizat blocarea lui

Am sunat la Nr lor de urgență și am blocat definitiv cardul, apoi am mers la poliție unde am făcut o sesizare ,primind Nr de înregistrare.

A doua zi am aflat despre opțiunea de aviz de refuz la plată,nu de la cei din bancă, aviz pe care l-am făcut la agenția BRD.

Ulterior am revenit la agenția unde mi-au spus că trebuie să vb in centrala băncii pt informații despre avizele depuse,in centrala la Nr de telefon au spus că nu, trebuie sa mă adresez agenției respective.Va solicit sfatul dvs deoarece observ că banca se eschivează și probabil îmi va da un răspuns negativ la avize. Aștept cu interes răspuns, mulțumesc”

Postat in data: 23 ian., 2024

Am fost pacalit de un broker sa cumpar bitcoin, iar acum nu mai raspunde. Cum pot recupera banii?
cumparare bitcoin moonpay

Am vost păcălit de un broker care după ce am plătit tot ce mia cerut nu miam mai raspuns am vasut ca dumneavoastră sunteți familiarizat cu astfel de cazuri și sper sa ma puteți ajuta și pe mine sa îmi pot recupera bani.

Am plătit prin mompay pentru contul meu https://merricksinvest.cc acolo aveam 3738 de dorari si casa ai redrac mia zis ca drepuie sa plătesc 15 la 100 din suma 3400 de lei am plătit și misa spus ca adoua zi imi intra bani în cont și au trecut o luna și nu miau mai intrat bani în cont.

Postat in data: 27 nov., 2022

Am fost bagat in Biroul de Credit fara a primi vreo notificare. Ce pot face pentru a fi sters?
Stergere Biroul de Credit

Am fost bagat in biroul de credit,fara a primi vreo notificare.creditul a fost achitat integral.
Ce pot face pentru a fi sters din biroul de credit.
Mentionez nu am fost instiintat sub nici o forma si nici nu am fost executat silit.va multumesc.

Postat in data: 20 nov., 2022

Am fost inselat de o persoana care face documente false. Ce pot sa fac?

Buna ziua, am fost pacalit de o persoana iam facut virament si ma inselat se numeste PODEANU Constantin am si numarul de cont al acestuia face documente ilegale permise false ,diplôme,etc .

O sa sesizez politia astazii eu am fost pacalit pentru un dosar auto IAM facut virament in suma totala de 1400 de euro.

Postat in data: 25 oct., 2022