Etichete: aplicatie George

Cum recuperez numele de utilizator la aplicatia George BCR?
problema george bcr

Cum pot recupera cod utilizator la aplicatia BCR?

Postat in data: 21 sept., 2022

Cum pot afla parola etoken BCR?

Cum pot afla parola etoken?

Postat in data: 16 feb., 2022

Trebuie sa merg la o unitate BCR pentru activarea aplicatiei George?
george-aplicatie-amprenta-logare

Detin un Token fizic care este nefunctional si de care nu ma mai pot folosi pentru logare la aplicatia George BCR in scopul accesarii conturilor personale si efectuarii diferitelor operatiuni specifice aplicabile.

In scopul logarii la George BCR am descarcat pe telefonul mobil aplicatiile George si eToken BCR. Pentru activarea aplicatiei eToken am urmat pasii procedurii recomandate, utilizand user-ul obisnuit de acces in George, seria si numarul cardului de identitate. Tentativele repetate de activare ale aplicatiei eToken au ramas fara succes. Dupa intoducerea datelor solicitate am primit urmatorul mesaj de eroare:

111.1476.1.-9203

Mesajele e-mail transmise BCR pe 18.08.2021 si 01.09.2021, in care am expus situatia relatata mai sus, au ramas fara raspuns, in pofida asigurarilor primite din partea BCR. De asemenea, informatiile/indicatiile primite telefonic la numarul
*2227 nu m-au ajutat sa rezolv problema.

Mentionez ca informatiile regasite pe site-ul George BCR pentru activarea aplicatiei eToken pe telefonul mobil sant succinte, induc parerea ca activarea se poate efectua fara deplasarea la sediul vreunei sucursale, cu un minim de date disponibile beneficiarului si fara conditionari privind detinerea, functionarea/ nefunctionarea sau necesitatea predarii prealabile a dispozitivului fizic Token catre BCR.

Cu respect, va rog sa aveti amabilitatea sa imi furnizati clarificari informatii privind posibilitatea rezolvarii situatiei relatate.

Postat in data: 10 oct., 2021

Cum activez etoken BCR?
etoken bcr

Bună ziua. vreau sa activez etoken bcr su nu îmi da cod prin sms și nici la nr de tel nu raspunde nimeni .ajutați ma va rog

Postat in data: 11 sept., 2021

Mi-a fost blocat contul George la BCR. Ce pot sa fac?
george-eroare-aplicatie

Scuze pentru deranj dar, după ce am făcut o plată cu confirmare pe George, am făcut o alta dar, la sfârșit mi-a fost blocat contul cu cod eroare 9024.Ce pot face? Am sunat o oră la *2227 dar în zadar. Vă rog ajutați-mă!
Mulțumesc anticipat.

Postat in data: 13 feb., 2021