Etichete: Bitcoin Loophole

Am fost inselata de Binance si o firma de brokeri, pe platforma Ip-t.trade. Cum pot recupera banii investiti in bitcoin?
platforma ip trade teapa bitcoin

„Buna ziua, povestea mea de frauda e o greșeală pe care o recunosc iar de la Dvs îmi doresc sa ma puteți ajuta sa recuperez banii investiți !
Am intrat pe o platforma Bitcoin Loophole, nu am apucat sa ma înregistrez sau sa fac un cont ca ma sunat cineva pe nume Mirela Cojocaru care mi-a spus ca e suport client și ma ajuta cu înregistrarea pe platforma, am depozitat suma minima de 250 de euro și mai apoi am stabilit o parola pe care sa o am in comun cu brokerul care urma sa se ocupe de tranzacțiile mele ajungând sa fac profit !
Am toate documentele și conversațiile cu el , pe nume Radu Andrei . Cum pot sa iau legatura cu Dvs și ce ma sfătuiți sa fac .
Am bani in Binance 4100euro și in trust wallet 8500 dar nu ii pot recupera ca sunt blocați . Iar pe platforma lor de tranzacționare care se numește
Ip-t.trade 10000 euro.
Aștept răspunsul Dvs , sunt in mare încurcătură știu , poate îmi puteți oferii atenția și răbdarea Dvs !
Mulțumesc din suflet !”

Postat in data: 14 mart., 2023