Etichete: BTPay

De ce imi da eroare aplicatia BT Pay?
bt pay eroare

„Aplicatia BTPay a inceput sa dea eroare acum cateva saptamani la transferurile de orice fel. Am dezinstalat astazi aplicatia si am instalat-o la loc, dar de aceasta data nu pot configura aplicatia
deloc, aparand aceeasi eroare, „Ups… A aparut o eroare. Te rugam sa incerci mai tarziu.”

Aplicatia era si este la versiunea cea mai noua. Nu se deschide deloc dupa ultima actualizare de la inceputul lunii ianuarie. Ce pot face?”

Postat in data: 29 ian., 2024

Cum imi deschid aplicatia BTPay pe noul telefon?
btpay aplicatie

De ce nu pot să-mi redeschid aplicația btplay pe noul telefon?

Postat in data: 05 ian., 2023

Nu merge aplicatia BTPay. Ma puteti ajuta?

Postat in data: 02 dec., 2022

BTPay nu raspunde. Ce se intampla?
btpay aplicatie

De pe data de 29.11.2022 BT PAY nu raspunde .Nu pot face plăti. Ce se întâmplă?

Postat in data: 02 dec., 2022

De ce nu merge aplicatia Bt pay?
bt pay plata telefon

„De ce nu merge aplicația Bt pay?”

Postat in data: 12 mai, 2022

Cum introduc codul pentru activarea aplicatiei BT Pay pe noul telefon Iphone?
bt pay aplicatie

Vreau să semnalez o problemă de înregistrare în BT Pay.
Zilele trecute am achiziționat un nou telefon, mai exact Iphone 13 Pro Max. Mi-am instalat aplicația, însă pentru înregistrare este necesar ca acel cod primit prin SMS să fie preluat direct din mesaje. La acest telefon această opțiune nu este posibilă, am încercat orice variantă posibilă, însă nu mă pot conecta. Vă rog să mă ajutați.
Mulțumesc anticipat!

Postat in data: 04 apr., 2022

Cum accesez banii din contul in euro deschis de Banca Transilvania?
neo bt

Mi a trimis cineva acum câteva zile o suma de bani in euro pe contul meu în RON de la banca Transilvania.
Am verificat azi prin visual help și banii au ajuns pe un cont în euro deschis de cei de la bt.
Întrebarea mea e cum accesez acei bani dacă pe aplicația bt pay îmi apare doar contul in RON?

Postat in data: 16 mart., 2022

BT Pay nu merge. Ce sa fac?

Bt pay nu merge imi apare mesajul initializare wallet Incarcare date Ce sa fac ?

Postat in data: 07 mart., 2022

Banca Transilvania app BT Pay does accept maestro or visa debit cards?
bt pay aplicatie

Yesterday at arcade café Bucharest two ING.BE maestro cards and a Bank of Valletta visa debit card were not accepted „transactie nepermisa”

A visa credit card was eventually accepted.

Does babk transylvania not accept maestro or visa debit cards?

Postat in data: 05 mart., 2022

Nu pot accesa BTPay. Ce trebuie sa fac?
bt-pay-probleme

Nu pot accesa btpay, îmi spune Ups a apărut o eroare. am incercat de pe mai multe telefoane cu același rezultat.

Postat in data: 25 feb., 2022

Aplicatia BT Pay nu functioneaza. Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Bună seara! Ajutoooor! Nu mai funcționează aplicația BT PAY. Puteam sa fac plata, dar nu mai puteam sa vizualizez soldul sau altele. Am fost la banca. Au spus sa dezinstalez si sa instalez din nou, dar nimic. Acelasi mesaj ups…..Va rog o solutie! Mulțumesc! De patru zile tot dezinstalez si instalez.

Postat in data: 12 oct., 2021