Etichete: Care este

Care este modelul pentru a cere stergerea din Biroul de Credite de catre BCR?

Buna seara si scuzede deranj. Am avut si eu rate acum vreo 7 ani la Bcr dupa care a trebuit sa restutui suma de plata celor de la Kruk pentru ca ei colaborau cu banca atunci. Am achitat oricum acum 4 ani dar stiu ca inca apaream la biroul de credite.

Vroiam sa stiu si care este modelul pentru a cere stergerea din biroul de credite. Le trimis in scris sau pe email cum se face va rog?

Postat in data: 30 aug., 2022

Exista limita de retragere bani pe zi de pe cardul Postbank? Si care este comisionul?
postbank card

Bună ziua am încasat salariul pe card post bank germania. Am scos de pe el doar 580 euro restul numi da voie zice fonduri insuficiente pe el având 1000 euro .Întrebare de ce nu mai pot scoate ? Există limită lei euro pe zi in Romania ? si comisionul care ar fi pt o tranzactie?

Postat in data: 16 apr., 2022

Care este aplicatia mobila Girocard Postbank, pentru a vedea cati bani am pe card?
postbank aplicatie finanzassistent

Care este aplicația mobilă Girocard a bancii germane Postbank, pentru a vedea câți bani am pe card?

Postat in data: 19 mart., 2022

Care este cursul valutar la retragerile de bani de la bancomat?

Buna ziua! Am un card emis de o banca suedeza. Cind retrag bani de la un bancomat din Romania cursul valutar de pe chitanta nu corespunde cu cursul coroanei suedeze al zilei respective. De exemplu la cursul zilei 1 coroana suedeza este 0,4700 lei iar pe chitanta 0,3000. Unde se duce diferenta? Multumesc!

Postat in data: 29 ian., 2018

Care este cererea de inchidere a contului BCR?

Care este cererea de inchidere a contului BCR? Doresc, de asemenea, ca toate datele mele personale sa fie sterse din bazele de date utilizate de catre BCR. Exista o astfel de cerere? Multumesc

Postat in data: 22 ian., 2018