Etichete: instala

Pe care telefoane se poate instala aplicatia BT Pay?
bt pay problema

„Când instalez aplicația BT PAY pe noul telefon Xiaomi13TPRO luat de o lună de zile îmi apare ups a apărut o eroare am fost la Bancă și nu a știut ce să facă,la fel și la firma de telefonie.”

Postat in data: 04 feb., 2024

De ce nu mai pot instala aplicatia BT Pay pe telefon?
bt pay eroare aplicatie

„Am un telefon samsung s8 și am de mult aplicația bt pay. De curând an șters di greșeală aplicația iar acum nu o mai pot instala pe telefon. Îmi zice ca telefonul nu este compatibil cu noua versiune de
bt pay. Mă puteți ajuta. Vă mulțumesc.”

Postat in data: 02 feb., 2024

Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT Pay. Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Buna ziua. Am schimbat telefonul si nu mai pot instala aplicatia BT PAY. Imi apare mesajul securitate compromisa. am detectat o problema de securitate in aplicatie; va rugam reinstalati aplicatia. Am facut aceste lucru de f multe ori, am sunat la asistenta BT, am mers la sucursala si nu reusesc sa o folosesc.

Telefonul vechi este un samsung a 20e , iar cel nou este samsung A53

Postat in data: 30 aug., 2022

Nu pot instala aplicatia BT Pay pe telefon. Ce pot sa fac?
bt-pay-probleme

Bună seara. Vă contactez din Austria. Încerc să descarc aplicația BTplay pe telefon și îmi cere să vin cu buletinul la banca transilvania. Nu am cum deoarece nu mă aflu în România. Sunt la muncă acum în Austria. Ce pot să fac? Astept un raspuns de la dumneavoastra. Multumesc frumos pentru intelegere.

Postat in data: 20 iul., 2022

Cum pot instala aplicatia Postbank, sa vad soldul cardului?
card posbank

Cum pot instala aplicația PostBank? Am venit din Germania, și nu am nici o posibilitate de a consulta soldul de pe card.

Postat in data: 30 sept., 2021