Etichete: nu functioneaza aplicatia you brd

De ce nu merge sa activez aplicatia You BRD?
you brd problema activare

„Nu merge d ceva zile sa activez You BRD am fost și la banca Nici acolo nu i dau de capăt și asta pe mai multe tipuri de telefoane”

Postat in data: 10 feb., 2023

Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?
nu functioneaza you brd

Nu functioneaza nici cum aplicatia YOU BRD, ce aplicatie de circ aveti . numai nervi ne facem cu aplicatile voastre de 2 lei . eu va zic ceva singura varianta sa plecam naibi de la bancile voastre de circ. ca toata lumea are probleme cu aplicatia la alti le da eroare la ati nu le focuseaza din aplicati sa poti sa faci poza cum trebuie si nici nare optiune sa schimbi claritatea inaintea avea . mio mers aplicatia cateva luni si dupaia nu o mai mers am parcurs toti pasi. am sters aplicatia si am instalato din nou , am sunat la voi , am mers la banca si nu am rezolvat nimica . nu zic ca voi sunteti de vina . dar cine o facut aplicatia si tot face updateuri si actualizari la ia i tot aiurea nui buna de nimica dc alte banci si alte aplicati la alti le merg .numai aplcatia BRD nu merge si uite ca stau de luni de zile fara aplicatie si nu pot sami vad venitul , platile si etc .
faceti ceva altfel lumea o sa plece de la voi de la BRD . eu unul plec
multumesc .

Postat in data: 31 ian., 2023

Aplicatia YOU BRD se inchide continuu. Ce pot sa fac?
problema you brd

Dupa cum am citit este o problema generala cu majoritatea utilizatorilor aplicatiei you brd. Dupa mesajul Token expirat, nu mai pot accesa.

Am fost la banca, agajatii nu pot rezolva, eroare la deschidere .aplicatia se inchide continuu. La activare online se blocheaza la scanare CI.

De 1 luna incerc sa activez si nu reusesc. Am facturi de platit, …Am sunat sa ma ajute un reprezentant, degeaba, m.au sunat sa ma intrebe daca am rezolvat, …

Postat in data: 25 aug., 2022