Nu functioneaza aplicatia YOU BRD. Ce pot sa fac?

nu functioneaza you brd

Nu functioneaza nici cum aplicatia YOU BRD, ce aplicatie de circ aveti . numai nervi ne facem cu aplicatile voastre de 2 lei . eu va zic ceva singura varianta sa plecam naibi de la bancile voastre de circ. ca toata lumea are probleme cu aplicatia la alti le da eroare la ati nu le focuseaza din aplicati sa poti sa faci poza cum trebuie si nici nare optiune sa schimbi claritatea inaintea avea . mio mers aplicatia cateva luni si dupaia nu o mai mers am parcurs toti pasi. am sters aplicatia si am instalato din nou , am sunat la voi , am mers la banca si nu am rezolvat nimica . nu zic ca voi sunteti de vina . dar cine o facut aplicatia si tot face updateuri si actualizari la ia i tot aiurea nui buna de nimica dc alte banci si alte aplicati la alti le merg .numai aplcatia BRD nu merge si uite ca stau de luni de zile fara aplicatie si nu pot sami vad venitul , platile si etc .
faceti ceva altfel lumea o sa plece de la voi de la BRD . eu unul plec
multumesc .

Aplicatia YOU BRD a avut in ultima perioada probleme de functionare si a fost actualizata de mai multe ori.

Ultima actualizare a aplicatiei a fost in 11 ianuarie 2023, in Google Play, pentru telefoane cu Android, pentru iPhones in 12 ianuarie 2023, in App Store, iar pentru telefoanele Huawei, in Appgallery, in 16.12.2022.

De aceea, sfatul meu este sa verificati daca aveti aplicatia YOU BRD actualizata cu ultima versiune, dupa care vedeti daca functioneaza.

Daca aplicatia YOU BRD nu merge, chiar daca este actualizata, inseamna ca exista o problema cu functionarea acesteia, caz in care trebuie sa faceti o reclamatie la BRD.

Puteti face o reclamatie la BRD la numarul de telefon +4 021 302 6163, prin e-mail, la adresa mybrdcontact@brd.ro, prin completarea unui formular de pe site-ul BRD.ro, la acest link, sau la orice agentie BRD. Vedeti aici procedura de administrare a reclamatiilor la BRD.

Va rog sa reveniti la mine cu raspunsul la reclamatie primit de la BRD.

5 × = 35