Etichete: pierduti

Ofertele pentru recuperarea banilor pierduti printr-o frauda pe internet sunt tepe?
recuperare bani frauda

„Pe Facebook… Era o reclamă… Un anunț , că oferă suport și asistență pentru tot felul de fraude de pe internet … Și am trimis mesaj.

Am primit răspuns că da mă poate ajuta , și am primit acest contract .. eu nu am semnat nimic , nu mi-a cerut nimic referitor la bani, i-am trimis doar câteva din dovezi… Chiar în ultimul email primit îmi scrie ca a găsit banca unde au fost trimiși toți banii de la mine … Așteaptă următoarele răspunsuri. Mie mi se pare puțin suspect acest contract . De aceea v-am întrebat”

Postat in data: 05 apr., 2024

Este posibil sa mai recuperez banii pierduti prin investitia in Bitcoin?
ufinacapital ufina trade pareri

„Am văzut ca si alte persoane se confrunta cu problema înșelătoriilor , am dovezi , platforma este ufina, când nu am mai vrut sa investesc pt ca mi am dat seama ca este țeapa așa zisul brocker s-a enervat , am zis ca vreau sa retragem bănuții , dl m-a ajutat sa îi transferam pe wallet Bitcoin master, dar îmi spune ca e blocată suma pt ca nu am BNB, și sa fac un transfer se 10% din suma pt a debloca suma sa o pot transfera inapoi pe contul meu

Investiția a fost 17.427$ , cu un câștig cică de 50.000$

Dl brocker încă așteapta ca eu sa transfer cei 10%,si nu i-am dat de bănuit ca m-am prins ca este țeapa
Cum ar fi cel mai bine sa procedez?

Credeți ca este posibil sa mai recuperam banii?
Va rog sa ma ajutați”

Postat in data: 06 dec., 2023