Etichete: problema card Nickel

De ce nu pot sa folosesc cardul Nickel?
card nickel problema

„Buna seara. De curând am venit in franța la muncă și am avut nevoie de un cont francez pentru salariu și să rezolv mai repede am făcut un card nickel , am primit salariul in cont și nu pot să folosesc bani nici să retrag de la bancomat nici să fac virament nici să plătesc la magazin in aplicatia cardului nu apare sa fie blocat , oare ați putea să ma ajutati? Nu știu să vorbesc franceză.
Multumesc.”

Postat in data: 10 mart., 2024

Cum pot recupera identifiantul cardului Nickel?
identifiant nickel

Mi-am facut un cont card Nikel acum 4 ani si nu am mai primit parola la dom.pe urma am renuntat si acuma vreau sa fac cont nitel si numa lasa nu mai stiu indentifiantul de la cont
Vreau sami recuperez intefiantul la cont.

Postat in data: 07 feb., 2023

Ce inseamna limita de depozit (dépôt) de pe cardul Nickel?
plafoane-bani-depozit-card-nickel

Buna ziua, in mesajul primit de la Nickel cu situatia banilor de pe card imi apar limitele de bani pentru plati (paiement) de 1.500 de euro pe luna si retrageri de bani de la bancomat (retrait) de 800 de euro pe saptamana, dar imi apare si o limita de depozit, de 950 de euro, si nu stiu ce inseamna. Mi-au facut ei un depozit, din care pot sa scot bani? Ca eu nu stiu sa fi facut vreodata un depozit, pe card doar primesc salariul, fiind angajat in Franta. Multumesc

Postat in data: 09 ian., 2020