Etichete: problema card Postbank

Cum verific daca am bani pe cardul Postbank?
postbank internet banking

„Cum pot sa verific daca mai am ceva bani in cardul Postbank de Germania?”

Postat in data: 01 ian., 2024

Cum pot sa îmi recuperez banii de pe cardul Postbank, fara pin?
limita retragere numerar card postbank

Buna seara! Am fost in Germania și nu mi-a venit pinul cardului, cardul l-am făcut la banca postbank, recent m-am întors în România .. cum pot sa îmi recuperez banii fara pin? Aplicația nu am reușit să o fac
Nu este nici o soluție?

Postat in data: 20 feb., 2023

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul Postbank în cardul Revolut?
limita retragere numerar card postbank

De ce nu pot sa transfer mai mult de 1000 euro de pe cardul postbank în cardul de revolut? Sau asi putea sa fac Mao multe transferuri într-o zi sa fac sa fac și pe revolut și pe cardul Transilvania?

Postat in data: 27 nov., 2022

De ce nu pot scoate bani de pe cardul Postbank?
card posbank

Șeful meu zice ca mi-a virat bani in cont , dar când merg la banca îmi apare : cardul dumneavoastră nu poate efectua acest tip de Tranzacție . Care e problema ?

Postat in data: 19 nov., 2022

Am cardul Postbank blocat si banca germana nu-mi raspunde la cererea de deblocare. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua am și eu o problema, am muncit în Germania cu contract de munca pe data de 25.05.2021 mam operat în Germania și nu am mai putut lucra mam mutat acasă am avut cont Bancar la Postbank când am vrut să-mi scot bani în România am văzut că am cardul blocat leam scris un mail leam trimis și scrisoare pentru a-mi debloca cardul dar nu am primit nici un răspuns concret, vă rog dacă puteți sa ma ajuți vă mulțumesc!

Postat in data: 04 mart., 2022

Nu pot scoate bani de pe cardul Postbank. Ce pot sa fac?
card posbank

Bună ziua …va rog frumos ce pot face că nu pot scoate bani de pe cardul Postbank și am nevoie urgent astăzi că nu mai am bani…nu știu să vorbesc germana că am sunat și mi-au spus că doar germană vorbesc.

Postat in data: 12 nov., 2021