Etichete: reclama

Unde pot reclama banca Unicredit, care nu vrea sa ma stearga din Biroul de Credit?

Am facut lunar platile ratelor unui credit de nevoi personale prin trasfer bancar.

Timp de 3 luni Unicredit mi-a returnat plata facuta si apoi m-a incris in Biroul de credit cu restanta. Creditul l-am achitat
ulterior integral si inainte de termen.

Ma chinui in zadar sa primesc o analiza a acestei situatii si sa primesc rectificare. Am dovada platilor, extrasul de la banca mea cu platile facute, l-am trimis de 3 ori bancii si mi se raspunde in afara subiectului.

Unde pot reclama banca pentru obtinerea unui raspuns ? Va multumesc

Postat in data: 22 nov., 2020

ING Bank a dublat iar platile cu cardurile

ING Bank a dublat iar platile cu cardurile

Postat in data: 01 aug., 2020

Cardurile, ATM-urile si POS-urile Raiffeisen nu functioneaza, dar clientii bancii au ramas fara bani in conturi

Postat in data: 16 iul., 2020

Raiffeisen Bank are comentarii negative si critici de la majoritatea clientilor la o postare pe Facebook

raiffeisen-comentarii-facebook
raiffeisen-comentarii-facebook

Postat in data: 04 nov., 2019

Raiffeisen Bank isi face publicitate inselatoare la creditul de refinantare

raiffeisen-publicitate-inselatoare-credit-refinantare
Raiffeisen Bank isi face publicitate inselatoare la creditul de refinantare
raiffeisen-publicitate-inselatoare-credit-refinantare

Postat in data: 29 oct., 2019

OTP Bank renunta la reclama inselatoare si intra in clubul bancilor care pot fi date exemple de buna practica in publicitate

otp-bank-reclama-inselatoare-dobanda
otp-bank-reclama-inselatoare-dobanda